اخبار / دانشگاهی / سومین آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی برگزار می شود به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

سومین آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی برگزار می شود

جزئیات نحوه‌ دریافت کارت‌ آزمون و برگزاری سومین آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی (سامفا) سال ۹۷ اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سومین آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی (سامفا) ۱۳۹۷ صبح و بعداز ظهر روزهای پنجشنبه ۱۵ شهریور (آزمون عمومی) و جمعه ۱۶ شهریور (آزمون آکادمیک) در شهرهای تهران، قزوین، سنندج و مشهد برگزار می شود.

کارت های‌ شرکت در آزمون برای‌ کلیه‌ داوطلبان‌ این آزمون‌ براساس‌ مندرجات‌ بند «الف‌» این‌ اطلاعیه‌ بر روی پایگاه اطلاع­ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و داوطلبان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی باید مطابق بند «ب» این اطلاعیه به حوزه ­های رفع نقص کارت مراجعه کنند.

کارت های‌ شرکت در آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ به همراه برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه ۱۳ شهریور تا روز چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (۱۲ رقمی) و یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام (۱۶ رقمی) و نام و نام ­خانوادگی، تاریخ تولد و شماره گذرنامه از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون پرینت بگیرند.

داوطلبانی که در دو آزمون عمومی و آکادمیک متقاضی شده اند ۲ کارت شرکت در آزمون برای آنان صادر شده است.

چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات ثبت‌نامی خود با مندرجات کارت شرکت در آزمون مشاهده کردند باید برای رفع مغایرت در روز چهارشنبه ۱۴ شهریور صبح از ساعت ۸ تا ۱۲ و بعدازظهر از ساعت ۱۴ تا ۱۸ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و همراه داشتن دو قطعه عکس به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص مراجعه کرده و اشکال احتمالی کارت را رفع کنند.

داوطلبانی که شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام خود را فراموش کرده‌اند، برای دریافت شماره پرونده با توجه به تاریخ و ساعت اعلام شده به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه کنند.

شهرهای محل برگزاری سومین آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی (سامفا) سال ۱۳۹۷

استان نام شهرستان محل برگزاری آزمون استان یا شهرستان محل اقامت آدرس باجه رفع نقص کارت
تهران تهران کلیه داوطلبان شهرستانهای تهران، قم، اصفهان و خمینی شهر موسسه لغت نامه دهخدا و مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی: تهران، خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از پارک وی، بین پسیان و زعفرانیه، پلاک ۳۰۱۱
خراسان رضوی مشهد کلیه داوطلبان مشهد دانشگاه فردوسی مشهد: مشهد، میدان آزادی، بزرگراه شهید کلانتری، مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان، ساختمان شماره یک
قزوین قزوین کلیه داوطلبان قزوین دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره): قزوین، بلوار دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)، روبروی بانک ملت- مرکز آموزش زبان فارسی
کردستان سنندج کلیه داوطلبان کردستان دانشگاه کردستان: سنندج، خیابان پاسداران، دانشگاه کردستان، ساختمان مرکزی دانشگاه

تاریخ خبر یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷