سنجش3

سنجش3

Sanjesh3 Blog

دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون دکتری امروز منتشر می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سال ۹۷ بعد از ظهر امروز پنچ شنبه ۳۰ فرودین ماه منتشر می‌شود، گفت: داوطلبان از هفته آینده می توانند نسبت به انتخاب رشته در این آزمون اقدام کنند. دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب… (read more)

جزئیات برگزاری آزمون کارشناسی‌ارشد سال 97

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات برگزاری‌ آزمون‌ ورودی دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ سال‌ 1397 و همچنین‌ بیست و سومین دوره المپیاد علمی‌ دانشجویی‌ کشور را اعلام کرد. دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا گفت: آزمون‌ ورودی‌ دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ سال 1397 و همچنین‌ بیست و سومین دوره‌ المپیاد… (read more)

زمان توزیع کارت آزمون ارشد اعلام شد – کاهش داوطلبان در مقایسه با سال ۹۶

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ از سوم اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: این آزمون در روزهای پنجشنبه ۶ و جمعه ۷ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود. دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا ضمن اعلام این مطلب افزود: برای شرکت… (read more)

افزایش ظرفیت پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد

به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید حسین حسینی، معاون آموزشی دانشگاه تهران از افزایش ظرفیت پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد خبرداد و گفت: با تلاش‌های صورت گرفته توسط دانشگاه‌های سطح یک، به‌ویژه دانشگاه تهران برای اصلاح آئین‌نامه پذیرش بدون آزمون استعداد‌های درخشان و در اجرای سیاست‌های هدایت و… (read more)

اعلام زمان انتخاب رشته کنکور دکتری 97

زمان انتخاب رشته کنکور دکتری 97 سراسری نیمه اول اردیبهشت ماه خواهد بود. به گزارش مهر، توکلی اظهار داشت: کار قرائت و تصحیح پاسخنامه ها به پایان رسیده است و نتایج اولیه آزمون به صورت کارنامه تنظیم شده و کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده در هفته آخر فروردین ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش قرار… (read more)

پذیرش دانشجو از دوره تکمیل ظرفیت سال آینده حذف می‌شود

معاون آموزشی وزارت علوم از ابلاغ مصوبه حذف پذیرش دانشجو از دوره تکمیل ظرفیت طی دو ماه آینده خبر داد و گفت: این مصوبه از مهر 97 اجرایی خواهد شد. دکتر مجتبی شریعتی نیاسر در گفت و گو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب به آخرین اقدامات انجام شده برای حذف انتخاب رشته و پذیرش… (read more)

ثبت نام دکتری 96

کلیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری برای ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا محل قبولی مراجعه نمایند. در صورت عدم وجود اطلاعات کافی در یکی از روزهای سه شنبه یا چهارشنبه 7 و 8 شهریور ماه برای ثبت نام به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند.

اعلام جزئیات مرحله دوم کنکور دکتری/ آغاز مصاحبه ها از ۹ خرداد

کارنامه نتیجه انتخاب رشته و وضعیت علمی داوطلبان در هر کد رشته محل آزمون دکتری «Ph.D» نیمه متمرکز سال ۹۶ منتشر شد و مرحله ارزیابی تخصصی از ۹ خرداد تا ۲۰ تیرماه برگزار می شود. به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبانی که براساس کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه‌متمرکز سال ۱۳۹۶ مجاز به… (read more)

مهلت نقل و انتقالات دانشجویان تمدید شد

معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان از تمدید مهلت نقل و انتقال دانشجویان تا دهم خرداد ماه جاری خبر داد و گفت: تاکنون حدود 7500 دانشجو تقاضای خود را در سامانه نقل و انتقال دانشجویی ثبت کرده‌اند. دکتر ابوالحسن ریاضی در گفت و گو با ایسنا با اعلام این مطلب به تشریح جزییات نقل… (read more)

4 خرداد؛ آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی برگزار می‌شود / توزیع کارت ورود به جلسه از سه‌شنبه

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از ثبت‌نام بیش از ۱۰ هزار نفر در آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی و برگزاری آزمون در روز پنج‌شنبه 4 خرداد خبر داد. دکتر محمدحسین پورکاظمی، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا گفت: «۱۰ هزار و ۲۹۳ نفر در آزمون… (read more)