بازاریابی و مشارکت 2 به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

بازاریابی و مشارکت 2

بازاریابی و مشارکت

(ویژه دارندگان سایت های اینترنتی)


     دنیای پر سرعت اینترنت هر روز دستخوش تغییرات و تحولات اساسی و بسیار سریع می باشد، از سوی دیگر تولید محصولات علمی و آموزشی با کیفیت، مستلزم صرف وقت و هزینه زیاد می باشد. یکی از مناسب ترین و مطمئن ترین شیوه های ماندگاری و بقاء در این بازار پر تلاطم بکارگیری استراتژی مشارکت است.
     تولید همه محصولات در یک حوزه کاری، برای همه امکان پذیر نمی باشد لذا یکی از شیوه هایی که شرکت ها برای حفظ و افزایش سهم بازار از آن بهره می برند، ائتلاف و یا مشارکت در فروش می باشد. شرکت هایی که سهم معینی از بازار را در اختیار دارند با فروش محصولات همگن سایر شرکت ها می توانند ضمن حفظ سهم بازار خود، از سود حاصل از فروش محصولات سایر تولید کنندگان نیز بهره مند شوند.
     در این راستا مدیران سایت های آموزشی و یا مدیران سایت های اینترنتی پر بازدید می توانند اقدام به فروش محصولات علمی و آموزشی مجموعه سایت های سنجش3 نمایند.

مراحل انجام همکاری:
1- لطفا فرم زیر را تکمیل نموده و و روی کلید ارسال فرم بازاریابی کلیک کرده تا روند همکاری آغاز گردد.
2- سایت شما مورد بررسی قرار گرفته و پس از تایید یک لینک اختصاصی برای شما ارسال خواهد شد. ( لینک ارسالی را در مکان یا مکانهای مناسبی از سایت یا سایتهایتان قرار دهید. با هر بار کلیک روی لینک مربوطه هر گونه خریدی که از سایت سنجش3 انجام گیرد، درصد آن در حساب کاربری شما ثبت خواهد شد.
3- با استفاده از نام کاربری (ایمیل) و رمز ورود(شماره همراه) می توانید وارد سایت سنجش3 شوید. (در پنل کاربری تان روی گزینه بازاریابی کلیک کنید تا در هر لحظه از تعداد مراجعات، میزان فروش انجام شده و درصد بازاریابی خود مطلع شوید.)
4- کلیه وجوه (درصد بازاریابی) مربوطه در پایان هر ماه، به شماره کارتی که در فرم زیر وارد می نمایید واریز شده و تسویه حساب انجام خواهد شد.
ثبت نام بازاریاب
* نام
* نام خانوادگی
* آدرس سایت
ایمیل
* تلفن همراه
شماره کارت
شماره حساب