اخبار / دانشگاهی / سقف انتخاب واحد دانشگاه پیام‌نور در مقاطع کارشناسی و ارشد به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

سقف انتخاب واحد دانشگاه پیام‌نور در مقاطع کارشناسی و ارشد

سقف انتخاب واحد دانشگاه پیام‌نور در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد براساس معدل اعلام شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دانشگاه پیام‌نور سقف انتخاب واحد در هر ترم در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اعلام کرد.

بر این اساس دانشجویان مقطع کارشناسی با معدل بالای 17 می‌توانند 24 واحد دریافت کنند و آنهایی که معدلشان بین 12 تا 16.99 است، 20 واحد و کسانی که معدل کمتر از 11.99 دارند، 14 واحد می‌توانند دریافت کنند. حداقل انتخاب واحد برای مشمولان 12 و سایرین 8 واحد است.

در مقطع کارشناسی ارشد برای ورودی 92 و قبل از آن، دانشجویانی که معدل 14 به بالا داشته باشند، 14 واحد و کسانی‌ که معدل کمتر از 13.99 کسب کنند، می‌توانند 12 واحد انتخاب کنند.

ورودی‌های سال 93 همین مقطع، اگر معدل 14 به بالا داشته باشند، 12 واحد، معدل کمتر از 14 8 واحد دریافت کنند و حداقل واحد برای ورودی‌های این سال 6 واحد است.

ورودی‌های سال 94 به بعد هم اگر معدل بالای 14 داشته باشند، سقف انتخاب 14 واحد و اگر معدل کمتر از 14 باشد، 8 واحد است و حداقل واحد برای این افراد هم 6 واحد است.

دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیــه رشتــه های کارشناسی ارشد
و سایر مقاطع دانشگاه پیام نور و دیگر دانشگاه های کشور از سایت سنجش3

تاریخ خبر دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷