اخبار / دانشگاهی / ثبت‌نام و انتخاب رشته ۳۴ هزار داوطلب در پذیرش کاردانی به کارشناسی به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

ثبت‌نام و انتخاب رشته ۳۴ هزار داوطلب در پذیرش کاردانی به کارشناسی

<>دکتر علیرضا کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر افزود: ثبت‌نام و انتخاب رشته دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۳ از روز یکشنبه ۲۷ خرداد ماه آغاز شد و پس از تمدید مهلت، داوطلبان تا شنبه ۹ تیر ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

<>مشاور سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور افزود: تاکنون بیش از ۳۴ هزار نفر برای پذیرش در این دوره‌ها ثبت‌نام کرده‌اند.

<>وی گفت: دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته و همچنین اطلاعیه اصلاح دفترچه در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش قابل دسترس است و متقاضیانی‌که دارای شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته هستند، می‌توانند در این برنامه پذیرش ثبت‌نام کنند.

<>کریمیان درباره متقاضیان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: متقاضیان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی لازم است برای پذیرش در رشته‌های با آزمون این دانشگاه در درگاه اطلاع رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور ثبت نام کنند و زمان انتخاب‌رشته برای رشته محل‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی متعاقباً از سوی دانشگاه اعلام می‌شود.

<>وی خاطرنشان کرد: آن‌دسته از متقاضیانی‌که علاقه‌مند به پذیرش در رشته‌های پذیرش با سوابق تحصیلی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی هستند لازم است به درگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه مذکور مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

<>مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور یادآور شد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۳ برای آن‌دسته از مجموعه‌های ثبت‌نامی که پذیرش آنها با آزمون است در روز جمعه ۲ شهریور ماه برگزار خواهد شد.


دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیــه رشتــه های کاردانی به کارشناسی
و سایر مقاطع دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3

<>

تاریخ خبر پنج شنبه ۰۷ تیر ۱۴۰۳