اخبار / دانشگاهی / انتخاب محل آزمون پایان نیمسال برای دانشجویان پیام‌نور آغاز شد به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

انتخاب محل آزمون پایان نیمسال برای دانشجویان پیام‌نور آغاز شد

<>فرایند انتخاب محل آزمون پایان نیمسال مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور آغاز شد.

<>به گزارش ایسنا، فرایند انتخاب محل آزمون پایان نیمسال مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور آغاز شد و کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد این دانشگاه می‌توانند از امروز شنبه ۱۰ اردیبهشت برای انتخاب محل آزمون خود اقدام کنند.

<>مهلت انتخاب محل آزمون پایان نیمسال مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور تا ۲۴ اردیبهشت ماه ادامه دارد و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir از طریق مسیر منوی آموزش- دانشجو - درخواست‌ها و انتخاب محل آزمون اقدام کنند.

<>دانشجویان بدهکار پس از ۲۴ ساعت از زمان پرداخت شهریه قادر به انتخاب محل آزمون خود خواهند بود، همچنین درخصوص مراکز تهران جنوب، تهران شمال، تهران غرب و تهران شرق، دانشجویان صرفا مجاز به انتخاب یکی از این مراکز مطابق با رشته اجرایی در هر یک از این مراکز هستند.

<>دانشجویان برون مرزی مجاز به انتخاب محل آزمون نیستند، اگر دانشجویی قصد ندارد که محل آزمون خود را خارج از مرکز تحصیلی خود قرار دهد، نیاز به انجام عملیات در این پردازش ندارد.


دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته ها
و سایر مقاطع دانشگاه پیام نور و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3

<>

تاریخ خبر شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • سایت سنجش3 در چه زمینه هایی خدمات ارائه می دهد؟
    جواب: در کلیه مقاطع تحصیلات تکمیلی شامل: دکتری، ارشد، کارشناسی، کاردانی، ... / آزمونهای استخدامی و دوره های آموزشی