اخبار / دانشگاهی / ارائه مهلت مجدد ثبت نام کاردانی به کارشناسی در خردادماه به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

ارائه مهلت مجدد ثبت نام کاردانی به کارشناسی در خردادماه

فاطمه زرین آمیزی - سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مهلت ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی به صورت اینترنتی از روز ۱۷ اردیبهشت ۹۹ آغاز شد و شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۹ پایان یافت.

وی افزود: به منظور ارائه تسهیلات برای داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشدند امکان مجددی برای ثبت نام در دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ فراهم شده است.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: تمامی داوطلبان اعم از کسانی که ثبت نام کرده اند و کسانی که موفق به ثبت نام در این دوره ها نشده اند می توانند از روز یکشنبه ۲۵ خرداد تا روز شنبه ۳۱ خرداد در این دوره ثبت نام کنند.

زرین آمیزی تاکید کرد: متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: با توجه به اعلام اصلاحات و رشته محل‌های جدید علاوه بر رشته‌های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ لازم است داوطلبان نسبت به مشاهده دفترچه و اصلاحات جدید در زمان ثبت نام اقدام کنند.

وی یادآور شد: ظرفیت پذیرش در کدرشته های کاردانی به کارشناسی سال ۹۹، تعداد ۲۲۶ هزار و ۳۵۶ نفر در ۵ هزار و ۲۷۴ کدرشته محل است. آزمون رشته‌های با آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی جمعه ۱۴ شهریور ۹۹ برگزار می‌شود.

دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیــه رشتــه های کاردانی به کارشناسی
و سایر مقاطع دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3

تاریخ خبر یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹