اخبار / دانشگاهی / آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه پیام نور به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه پیام نور

<>به گزارش خبرنگار مهر، ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری ۱۴۰۲-۱۴۰۳ دانشگاه پیام نور به صورت غیرحضوری انجام می‌شود، پذیرفته‌شدگان لازم است با مراجعه به سامانه گلستان به آدرس https://reg.pnu.ac.ir ازامروز ۱۸ لغایت ۲۲ شهریور نسبت به ثبت نام غیرحضوری خود اقدام کنند.

<>پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذرواژه (در صفحه اول سایت ذکر شده در زمان ثبت نام) وارد سامانه آموزشی گلستان شوند.

<>پذیرفته شدگان لازم است اسکن مدارک مشخص کننده در سایت گلستان را با حجم هر تصویر حداکثر ۲۵۰ کیلوبایت و ترجیحا فرمت آن jpg یا jpeg بارگذاری کنند.

<>تمام دانشجویان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت شهریه ثابت هستند و در صورت عدم پرداخت، امکان انجام انتخاب واحدآنها مقدور نخواهد بود.

<>همچنین دانشجویان ازتاریخ ۱۴۰۲.۰۶.۱۹ الی ۱۴۰۲.۰۶.۲۹ نیز فرصت دارند با مراجعه حضوری به مرکز محل پذیرش نسبت به ارائه اصل مدارک اقدام کنند.


دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته های دکتری
و سایر مقاطع دانشگاه پیام نور و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3تاریخ خبر شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲