دوره های آموزشی / کنکور دانشگاه سراسری به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

کنکور دانشگاه سراسری

جزوات آموزشی اینترنتی (دوره های آموزشی آنلاین)

     با مراجعه به منابع موسسات آموزشی، که سالهاست در زمینه تحصیلات تکمیلی فعالیت می کنند مشاهده میشود که این موسسات اقدام به تولید و فروش بسته هایی تحت عنوان بسته های آموزشی (جزوات آموزشی) برای داوطلبان مقاطع تحصیلات تکمیلی می نمایند. با اندکی دقت و مقایسه بسته های ارائه شده توسط این موسسات به سادگی مشخص می گردد که جزوات ارائه شده دارای وجوه مشترک بسیار زیادی می باشند که حاصل استخراج مطالب از کتب درسی و منابع آزمون اعلام شده توسط سازمان سنجش و آموزش کشور می باشد. به زبانی دیگر تعدادی کتاب در چند جزوه خلاصه شده و با قیمت هایی بالا به داوطلبان که عمدتا نگران حجم بالای کتب می باشند فروخته میشود.
      این قسمت که تحت عنوان جزوات آموزشی اینترنتی (دوره های آنلاین) در اختیار اعضاء سایت قرار گرفته است حاصل تلاش اساتید، مدرسان و دانشجویان ممتاز دوره های تحصیلات تکمیلی می باشد که خود این مسیر را طی نموده و با گردآوری مناسب ترین منایع و کتب و بررسی بیش از پنج عنوان از معتبرترین جزوات فوق الذکر اقدام به گردآوری و تالیف مطالب مورد نیاز داوطلبان تحصیلات تکمیلی نموده اند.

     داوطلبان محترم می توانند با پرداخت مبلغی بسیار کمتر از آنچه برای خرید جزوات و بسته های آموزشی مشابه باید بپردازند بصورت اینترنتی (آنلاین) علاوه بر دسترسی به مطالب موجود در جزوات مشابه،به آخرین تغییرات و ویرایش منابع درسی دسترسی داشته باشند.
امید است با راه اندازی این بخش تعداد بیشتری از داوطلبان شرکت در آزمونهای تحصیلات تکمیلی امکان مشاهده و استفاده از جزوات و بسته های آموزشی را داشته باشند. 
     
     در این دوره ها هر یک از درس های مورد نیاز داوطلبان گرامی بر اساس منابع و سرفصلهای اعلام شده مورد بررسی قرار گرفته و کلیه مطالب اساسی بگونه ای گنجانده شده است که داوطلب را از مراجعه به سایر کتب و منابع آزمون بی نیاز می سازد.
ابتدا رشته مورد نظر را انتخاب کنید و سپس با انتخاب هر یک از دروس آزمون، کلید ثبت نام را فشار دهید.
اکنون امکان مشاهده متن کامل درس مورد نظر را خواهید داشت.


((جزوات آنلاین سایر دروس به زودی به این مجموعه اضافه خواهند شد.))
ردیف نام دوره قیمت تعداد بخشها نمایش
1 ادبیات فارسی کنکور - کلیه رشته ها 0 ريال 30 ثبت نام و پرداخت برای این دوره
2 دین و زندگی کنکور - کلیه رشته ها 0 ريال 10 ثبت نام و پرداخت برای این دوره
3 زبان انگلیسی کنکور - کلیه رشته ها 0 ريال 4 ثبت نام و پرداخت برای این دوره