منابع، جزوات و سوالات آزمونهای استخدامی / نمونه سوالات آزمون مربیگری فیتنس هیئت بدنسازی پرورش اندام به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

نمونه سوالات آزمون مربیگری فیتنس هیئت بدنسازی پرورش اندام

این مجموعه شامل بیش از 250 سوال همراه با پاسخنامه تستی می باشد که کلیه مباحث آزمون مربیگری فیتنس را پوشش می دهد. کلیه سوالات بر اساس کتاب دایره المعارف مربیگری فیتنس، تالیف هیئت بدنسازی و پرورش اندام می باشند. این مجموعه کامل ترین مجموعه نمونه سوالات آزمون مربیگری درجه 3 فیتنس می باشد.

سال : 1399
مشخصات فایل : 6.43MB / PDF
قیمت : 210,000 ريال

اگر یک مربی فیتنس هستید باید بدانید که طراحی یک برنامه تمرینی موثر و ایمن نیازمند داشتن مهارت هایی از جمله دانش آکادمیک، علاقه به ورزش، توانایی برقراری ارتباط موثر با افراد و استفاده از تجربه مربیان با تجربه و همچنین استفاده از تجربیان گذشته یک مربی طراح برنامه است. طراحی برنامه های تمرینی یکپارچه برای افراد مختلف، نیازمند داشتن دانش، تجربه و مهارت های لازم یک مربی است.

مربی باید بداند چه تمریناتی برای شاگردش مناسب است؟

چه تمرینی برای شاگردش ممنوع است؟

چه شدتی از تمرین برای شاگردش مناسب است؟

چه حجمی از تمرین برای شاگردش مناسب است؟

چند روز تمرین برای شاگردش مناسب است؟

مربیانی که دانش کافی ندارند ممکن است برنامه های تمرینی نامناسب، بی اثر و حتی آسیب زا را برای شاگردان خود طراحی کنند. برنامه تمرینی باید گامی موثر برای بهبود سازگاری های فیزیکی، فیزیولوژیکی، روانی و عملکردی بردارد. بهترین راه برای رسیدن به نتایج برتر و ماندگار این است که افراد یک برنامه زمان بندی تمرینی بهینه را دنبال کنند. شواهد نشان می دهد که یک برنامه تمرینی چند منظوره شامل فاکتورهایی نظیر انعطاف پذیری، عضلات مرکزی، تعادل، پلایومتریک، سرعت، چابکی، مقاومتی و تمرینات استقامت قلب و عروق می باشد، می تواند باعث کاهش آسیب و بهبود عملکرد ورزشی شود.