اخبار / دانشگاهی / ۹ هزار داوطلب آزمون دستیاری کارت گرفتند به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

۹ هزار داوطلب آزمون دستیاری کارت گرفتند

<>دکتر محمدمهدی نوروز شمسی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری پزشکی پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در تعداد ۳۲ حوزه امتحانی و ۳۰ شهر کشور برگزار می‌شود.

<>وی افزود: تعداد ۱۲ هزار و ۷۲۵ نفر در چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری پزشکی ثبت نام کرده‌اند که تا امروز ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ تعداد ۹ هزار و ۲۰۷ نفر کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده اند.

<>نوروز شمسی با اشاره به فرصت رفع نقص مدرک برای برخی از داوطلبان که دچار نقص مدرک هستند گفت: داوطلبانی که نتوانسته اند کارت ورود به جلسه آزمون را به دلیل نقص مدرک دریافت کنند تا عصر امروز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ فرصت دارند مدارک خود را تکمیل کنند و در صورت تکمیل مدارک، سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی تا ساعت ۲۴ امشب باز است و می توانند کارت خود را دریافت کنند.

<>وی با اشاره به ادامه رعایت پروتکل های بهداشتی در آزمون دستیاری پزشکی گفت: مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا درباره پروتکل های بهداشتی آزمون ها به تازگی ابلاغ شده است. همچنان ماسک زدن و ضدعفونی مراکز آزمون ضروری است اما تفاوت آن با گذشته این است که فاصله صندلی ها از یک و نیم متر به یک متر تقلیل یافته است.

<>رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی اظهار داشت: موضوع خوداظهاری کرونا همچنان برقرار است و داوطلبان در زمان دریافت کارت آزمون دستیاری باید فرم خوداظهاری کرونا را تکمیل کنند تا در صورتی که داوطلبی شرایط خاصی از نظر بیماری کرونا داشت فضای جداگانه برای وی در نظر گرفته شود.

<>
دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته های دکتری
و سایر مقاطع دانشگاه علوم پزشکی (وزارت بهداشت) و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3

تاریخ خبر چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • سایت سنجش3 در چه زمینه هایی خدمات ارائه می دهد؟
    جواب: در کلیه مقاطع تحصیلات تکمیلی شامل: دکتری، ارشد، کارشناسی، کاردانی، ... / آزمونهای استخدامی و دوره های آموزشی