اخبار / دانشگاهی / کارت ورود به جلسه چهار آزمون علوم پزشکی ۹ اسفند منتشر می شود به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

کارت ورود به جلسه چهار آزمون علوم پزشکی ۹ اسفند منتشر می شود

<>به گزارش خبرنگار مهر، آزمون های پیش کارورزی، علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی، جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی) روز پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ در یک نوبت ساعت ۹ صبح به صورت کاغذی برگزار می شود.

<>دانشجویان علوم پزشکی و دانش آموختگان خارج از کشور داوطلب شرکت در آزمون های جامع علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی، پیش کارورزی و ۱۸۰ واحدی داروسازی که در دانشگاه های علوم پزشکی ثبت نام کرده اند می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه شنبه ۹ اسفند ماه به آدرس اعلامی از سوی دانشگاه ها مراجعه و کارت خود را دریافت کنند.

<>محل برگزاری آزمون ها از سوی دانشگاه های علوم پزشکی به دانشجویان اعلام می شود.

<>جهت ورود به جلسه و شرکت در آزمون داشتن کارت ورود به جلسه، کارت ملی (در صورت نداشت کارت ملی، شناسنامه) اجباری است. شرکت کنندگان در آزمون باید یک ساعت پیش از شروع آزمون (ساعت ۸ صبح) در محل جلسه حضور یابند.


<>دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته های کارشناسی ارشد
و سایر مقاطع دانشگاه علوم پزشکی (وزارت بهداشت) و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3تاریخ خبر سه شنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۱
  • سایت سنجش3 در چه زمینه هایی خدمات ارائه می دهد؟
    جواب: سایت سنجش3 کلیه مقاطع تحصیلات تکمیلی شامل دکتری، ارشد، کارشناسی، کاردانی، کنکور و ... را در رشته های مختلف پوشش می دهد. همچنین در زمینه آزمون های استخدامی و دوره های آموزشی نیز خدمات گوناگون ارائه می دهد.