اخبار / دانشگاهی / نتایج دوره‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

نتایج دوره‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

<>به گزارش خبرنگار مهر، اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ‌کاربردی بهمن‌ماه سال ۱۴۰۲ اعلام شد.

<>اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی که در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن‌ماه سال ۱۴۰۲ ثبت‌نام و شرکت کرده‌اند و در رشته‌های مختلف تحصیلی براساس ضوابط مربوط به گزینش متمرکز و شرایط خاص هر یک از رشته‌های تحصیلی گروه‌های آموزشی دوره مذکور حدنصاب لازم را احراز کرده‌اند، براساس اولویت کدرشته محل‌های انتخابی و ظرفیت‌های تخصیص داده شده به هر سهمیه، گزینش شده اند در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار گرفته است.

<>پذیرفته‌شدگان لازم است برای اطلاع از تاریخ دقیق ثبت‌نام و انتخاب واحد از امروز یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ به تارنمای دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی http://uast.ac.ir مراجعه کنند.

<>همچنین اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های تحصیلی دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن‌ماه سال ۱۴۰۲ اعلام شد.

<>اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی براساس ضوابط مربوط به گزینش متمرکز و شرایط خاص هر یک از رشته‌های تحصیلی گروه‌های آموزشی دوره مذکور از بین متقاضیانی که حدنصاب لازم را احراز کرده‌اند، براساس اولویت کدرشته محل‌های انتخابی و ظرفیت‌های تخصیص داده شده به هر سهمیه، گزینش انجام شده و اسامی پذیرفته‌شدگان در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار گرفته است.

<>پذیرفته‌شدگان لازم است برای اطلاع از تاریخ دقیق ثبت‌نام و انتخاب واحد از امروز یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ به تارنمای دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی http://uast.ac.ir مراجعه کنند.


<>دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیــه رشتــه ها
و مقاطع دانشگاه علمی کاربردی
 و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3

تاریخ خبر دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲