اخبار / دانشگاهی / نتایج اولیه آزمون دستیاری پزشکی نیمه دوم خرداد اعلام می‌شود به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

نتایج اولیه آزمون دستیاری پزشکی نیمه دوم خرداد اعلام می‌شود

<>دکتر محمدمهدی نوروزشمسی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر افزود: آزمون کتبی پنجاه و یکمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی در صبح روز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در دانشگاه‌های علوم پزشکی محل آزمون برگزار شد.

<>وی افزود: ۱۲ هزار و ۳۵۸ نفر در پنجاه و یکمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی به رقابت پرداختند.

<>رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: کلید اولیه پنجاه و یکمین دوره آزمون دستیاری پزشکی ۱۶ اردیبهشت در سایت مرکز سنجش پزشکی منتشر شد و داوطلبان تا ۱۸ اردیبهشت فرصت داشتند اعتراض خود را به صورت اینترنتی ثبت کنند.

<>وی یادآور شد: پیش از این اعلام کرده بودیم که کارنامه حاوی نمره و رتبه داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی تا یک ماه بعد از آزمون در اختیار داوطلبان قرار گیرد که بر همین اساس کارنامه نیمه دوم خردادماه ۱۴۰۳ منتشر می شود.

<>نوروزشمسی اظهار داشت: پس از انتشار کارنامه اولیه، امکان انتخاب رشته محل برای داوطلبانی که حدنصاب لازم را کسب کرده اند فراهم می شود.<>دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته های کارشناسی ارشد
و سایر مقاطع دانشگاه علوم پزشکی (وزارت بهداشت) و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3

<>

تاریخ خبر سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳