اخبار / دانشگاهی / مهلت رفع نقص مدارک ارسالی آزمون دستیاری تمدید شد به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

مهلت رفع نقص مدارک ارسالی آزمون دستیاری تمدید شد

به گزارش خبرنگار مهر، آن دسته از داوطلبانی که مطابق دفترچه راهنمای چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی مدارک سهمیه ای و شناسایی و یا... خود را به طور کامل ارسال نکرده اند باید مدارک خود را در زمان اعلام شده ارسال کنند.

مهلت ارسال مدارک تمدید شده و سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی جهت تکمیل مدارک داوطلبان آزمون دستیاری تا یکشنبه ۱۱ اسفند ۹۸ فعال است.

داوطلبانی که در سامانه وضعیت غیر مجاز برای آنها نمایش داده می شود چنانچه نتوانند مدرک خواسته شده را بارگذاری کنند مجاز به شرکت در آزمون نخواهند بود.

با توجه به تکمیل نشدن استعلام سهمیه رزمندگان (بورسیه ها، کادر ثابت و رزمندگان تمامی ارگانها) نتیجه تکمیل مدارک این داوطلبان در اطلاعیه های بعدی بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار خواهد گرفت.

زمان چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی که قرار بود ۱۵ اسفند ۹۸ برگزار شود به دلیل شیوع کرونا ویروس و اقدامات مراقبتی به صبح پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۹۹ موکول شد.

دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته ها
و مقاطع دانشگاه علوم پزشکی (وزارت بهداشت) و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش
3

تاریخ خبر شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸