اخبار / دانشگاهی / محدودیت پذیرش دانشجوی بورسیه در سال 94 به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید
x

محدودیت پذیرش دانشجوی بورسیه در سال 94

دریافت جزوات، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه مقاطع و کلیه دانشگاه ها از سایت سنجش3
معاون آموزشی دانشگاه لرستان از افزوده شدن ۴۳ هیات علمی جدید به ظرفیت این دانشگاه خبر داد.
به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، رشیدیان در جمع خبرنگاران گفت: دانشگاه لرستان در حال حاضر دارای ۲۵۴ نفر عضو هیات علمی و ۷۴ نفر بورس تخصصی هیات علمی است.
وی ادامه داد: ۴۳ نفر از این اساتید در سال آخر تحصیل خود در مقطع دکترا هستند و به زودی به جمع اعضای هیات علمی این دانشگاه اضافه می‌شوند.
این مقام مسئول تصریح کرد: سیاست وزارت علوم مبتنی بر این است که ظرفیت بورسیه را تنها به رشته‌هایی که تعداد دانش آموخته‌های آن‌ها اندک است اختصاص دهد نه اینکه بورسیه را به طور کامل متوقف کند.
این معاون دانشگاه یادآور شد: بنابر تصمیم وزارت علوم دانشگاه‌ها می‌توانند برای جذب اساتید مورد نیاز به جای فراخوان بورسیه با مجوز هیات امناء نسبت به جذب دانش آموختگان به صورت پیمانی اقدام کنند.
وی اضافه کرد: با توجه به تغییر سیاست‌های وزارت علوم پذیرش دانشجوی بورسیه در سال ۹۴ بسیار محدود شده است.
این عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان گفت: محدودیتی برای جذب دانش آموخته پیمانی نداریم و می‌توانیم از این شیوه برای جذب اساتید موردنیاز استفاده کنیم.

تاریخ خبر شنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۴