اخبار / دانشگاهی / فرصت جدید ثبت نام در آزمون دستیاری پزشکی در اسفندماه فراهم شد به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

فرصت جدید ثبت نام در آزمون دستیاری پزشکی در اسفندماه فراهم شد

<>دکتر محمدمهدی نوروزشمسی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به درخواست های داوطلبان، مهلت جدیدی برای ثبت نام داوطلبان در پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی در سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ در نظر گرفته شده است.

<>وی افزود: پیش از این مهلت ثبت نام در آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی در فرصت های ۱۰ تا ۱۷ دی و ۹ تا ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ بود که داوطلبان در آن ثبت نام کردند.

<>رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی اظهار داشت: با توجه به درخواست های داوطلبان که در مهلت های قبلی موفق به ثبت نام نشده اند، فرصت جدید ثبت نام در هفته اول اسفندماه ۱۴۰۱ در نظر گرفته است که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام می شود.

<>به گزارش مهر، پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی در سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار می شود.

<>
دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته ها
و سایر مقاطع دانشگاه علوم پزشکی (وزارت بهداشت) و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3

تاریخ خبر دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱
  • سایت سنجش3 در چه زمینه هایی خدمات ارائه می دهد؟
    جواب: سایت سنجش3 کلیه مقاطع تحصیلات تکمیلی شامل دکتری، ارشد، کارشناسی، کاردانی، کنکور و ... را در رشته های مختلف پوشش می دهد. همچنین در زمینه آزمون های استخدامی و دوره های آموزشی نیز خدمات گوناگون ارائه می دهد.