اخبار / استخدامی / فراخوان جذب مدرس در دانشگاه علمی و کاربردی به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

فراخوان جذب مدرس در دانشگاه علمی و کاربردی

به منظور تامین مدرسان آموزشی مراکز آموزشی در دانشگاه جامع علمی کاربردی سراسر کشور از افراد متخصص، مجرب، بومی و واجد شرایط ساکن یا شاغل هر استان، در رشته های مورد نیاز براساس شرایط مندرج در متن این فراخوان دعوت به ثبت نام می نماید.

علاقمندان واجد شرایط، برای کسب اطلاع از عناوین رشته های تحصیلی مورد نیاز و سایر شرایط شرکت در این فراخوان می توانند از تاریخ 1402/07/29 لغایت 1402/08/12 به سامانه جامع جذب مدرسان مراجعه و پس از مطالعه دقیق متن فراخوان نسبت به انجام مراحل ثبت نام، اقدام نمایند.توضیحات<>ملاک ثبت نام متقاضیان در فراخوان، تکمیل اطلاعات و بارگذاری مستندات در سامانه، پرداخت وجه ثبت نام و اخذ کد رهگیری از سامانه جامع جذب مدرسان می باشد. 
بدیهی است ثبت نام در سامانه هیچگونه حقی را برای بکارگیری متقاضیان به صورت حق التدریس ایجاد نمیکند بلکه پس از طی شدن فرآیند بررسی و تأیید نهایی صلاحیت علمی و عمومی متقاضیان، کد مدرسی به عنوان مجوز تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی توسط مرکز امور مدرسان دانشگاه صادر میگردد.
پس از دریافت کد مدرسی، تدریس مدرس مستلزم پذیرش مراکز آموزش علمی کاربردی است و دانشگاه هیچگونه تعهدی در این خصوص ندارد.

شرایط عمومیالف- اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی 
ب- تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی
ج- تعهد و اعتقاد به انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
د- داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
ه- نداشتن سابقه کیفری و عدم محرومیت از تمام یا بعضی از حقوق اجتماعی که مستلزم محرومیت از تدریس باشد.
و- عدم اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان
ز- عدم اشتهار به فسق و عمل به مناهی اخالقی و اعمال و رفتار خلاف حیثیت و شرافت و شئون شغلی.
ح- دارابودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا برخورداری از معافیت قانونی (کفالت، پزشکی، تحصیلی و ...)
ط- تقوای دینی و التزام عملی به احکام اسلام (انجام واجبات و پرهیز از محرمات).
ی- عدم وابستگی به احزاب وابسته به رژیم گذشته، فراماسونری و عضویت در ساواک، عدم هواداری و عضویت در گروهک های معاند و الحادی، عدم عضویت در احزاب و سازمان ها و فرقه های وابسته به بیگانه و نداشتن سابقه تبلیغ موثر به نفع دولت های بیگانه یا مکاتب ضد اسلامی.
تبصره 1: اقلیت های دینی رسمی مندرج در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از بند (ج) مستثنی بوده ولی باید عملا متدین به ادیان خود باشند و در جامعه اسلامی در مقام تجاهر به فسق بر نیایند.شرایط اختصاصیالف- دارا بودن مدرک معتبر دکتری یا کارشناسی ارشد. 
ب- دارا بودن شرایط سنی حداقل 28 و حداکثر 65 سال تا تاریخ فراخوان، (متولدین بعد از 1337/07/29 و قبل از 1374/07/29 مجاز به شرکت در این فراخوان می باشند.)
ج- جذب مدرس به صورت بومی می باشد و متقاضی صرفاً مجاز به شرکت در استان محل سکونت یا محل کار ارائه مستندات لازم خواهد بود.
تبصره2: ارائه ریز نمرات معتبر ممهور به مهر دانشگاه محل تحصیل الزامی است. (برای لحاظ دروس قابل تدریس ملاحظه خواهد شد)
تبصره3: دارندگان مدارک مجازی و الکترونیکی و نیمه حضوری ، مدرک کمتر از کارشناسی ارشد یا مدارک معادل
مجاز به ثبت نام فراخوان نبوده و پرونده این قبیل افراد با ارائه درخواست و درصورت حائز شرایط بودن بصورت خبره / تجربی در مرکز امور مدرسان مورد بررسی قرار میگیرد.نحوه ثبت نام1- متقاضیان واجد شرایط عمومی و اختصاصی از تاریخ 1402/07/29 لغایت 1402/08/12 با مراجعه به سامانه جامع جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی و اطلاع از عناوین دروس مورد نیاز مراکز آموزشی استان محل سکونت یا محل کار، به آدرس سامانه جذب مدرسان - دانشگاه جامع علمی کاربردی میتوانند نسبت به ثبت تقاضای تدریس، اقدام و کد رهگیری دریافت نمایند.
2- هزینه ثبت نام و بررسی پرونده متقاضیان همانند فراخوان قبل مبلغ 2/000/000 ریال می باشد. متقاضیان باید پس از مطالعه دقیق شرایط فراخوان و اطمینان از احراز شرایط قید شده، نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.مراحل ثبت نام1- متقاضیان قبل از ثبت نام لازم است نسبت به مطالعه دقیق شرایط فراخوان در سامانه و آماده نمودن فایل های الکترونیکی مستندات لازم مطابق فرم پیوست اقدام کنند.
2- متقاضیان تدریس پیش از انتخاب گروه درس آموزشی خود، از بین گروه درس های مندرج در فراخوان، می بایست نسبت به مطالعه سرفصل دروس برنامه های درسی مصوب علمی کاربردی موجود در پرتال دانشگاه جامع علمی کاربردی (منوی آموزش و سرفصل برنامه های مصوب) اقدام نموده و از تطبیق شرایط مجاز برای مدرس آن درس با مدارک تحصیلی خود، اطمینان حاصل نمایند.
3- ثبت درخواست در سامانه ثبت نام در یکی از گروه درسه ای اعلام شده.
4- واریز هزینه ثبت نام و دریافت کد رهگیری
5- درصورت دعوت به مصاحبه، شرکت در مصاحبه علمی کارگروه های تخصصی در زمان مقرر اعلام شده از سوی دانشگاه، الزامی است. بدیهی است عدم شرکت متقاضی در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و پرونده وی از دستور کار خارج خواهد شد و هیچگونه اعتراضی در این خصوص مورد پذیرش نخواهد بود.نکات قابل توجه1- هرگونه اطلاع رسانی به متقاضیان، از طریق سامانه انجام می شود.
2- ارائه اصل مدارک و مستندات بارگذاری شده در سامانه به صورت فیزیکی و در قالب کلیربوک (مطابق فرم پیوست) در روز مصاحبه الزامی است.
3- هرگونه مغایرت اطلاعات وارد شده با مستندات ارائه شده، میتواند منجر به لغو درخواست متقاضی در هر مرحله از بررسی شود.
4- مدارک ناقص به هیچ عنوان قابل بررسی نمی باشد.
5- پذیرفته شدگان جهت امکان تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی ملزم به شرکت در دوره تربیت مدرس "آشنایی با نظام علمی کاربردی دانشگاه جامع علمی کاربردی" می باشند. 


جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید.


منابع، جزوات و نمونه سوالات آزمون های استخدامی

تاریخ خبر شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۲