اخبار / دانشگاهی / شهریه دانشجویان علوم پزشکی در سال تحصیلی جدید به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید
x
 

شهریه دانشجویان علوم پزشکی در سال تحصیلی جدید

به گزارش  خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بر اساس مصوبه دبیرخانه مرکزی هیات های امنا مورخ دانشجویان شهریه پرداز (ظرفیت مازاد) در کلیه مقاطع و رشته های تحصیلی دانشگاه های علوم پزشکی از سال تحصیلی ۹۸-۹۷ و بعد از آن طبق جدول پیوست می بایست شهریه پرداخت کنند.  

شهریه دوره های تحصیلی در  ۵ مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری حرفه ای، دکتری تخصصی، دستیاری برای دانشجویانی که به گونه ای مشمول پرداخت شهریه می شوند، اعلام شده است.

دبیرخانه مجامع، شوراها و هیات های امنای معاونت برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت میزان شهریه پرداختی دانشجویان علوم پزشکی در سال تحصیلی  ۹۸-۹۷ را به دانشگاه ها اعلام کرده است.

هیات امنای دانشگاه های علوم پزشکی هم می توانند بر اساس جداول ابلاغی از سوی  دبیرخانه مجامع، شوراها و هیات های امنای معاونت برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت از دانشجویان شهریه دریافت کنند و همچنین این امکان وجود دارد که شهریه دانشجویان را با توجه به تصمیمات و مصوبات اختصاصی هیات امنا با توجه به شرایط دانشگاه به دانشجویان اعلام کنند.

شهریه پرداختی دانشجویان علوم پزشکی در سال تحصیلی  ۹۸-۹۷

شهریه های اعلام شده به ریال درج شده است.

شهریه دانشجویان علوم پزشکی در سال تحصیلی جدید+ سند

شهریه دانشجویان علوم پزشکی در سال تحصیلی جدید+ سند

دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته ها
و مقاطع دانشگاه علوم پزشکی (وزارت بهداشت) و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش
3

تاریخ خبر شنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۷