اخبار / دانشگاهی / سامانه نقل‌ و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد بهبود می‌یابد به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

سامانه نقل‌ و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد بهبود می‌یابد

دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته ها و مقاطع دانشگاه آزاد و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3

در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد بررسی بهبود سامانه نقل‌و انتقالات دانشجویی دانشگاه به تصویب رسید.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر میرزاده در یکصد و پنجاه و دومین جلسه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی بر لزوم پیگیری تمامی مصوبات هیأت رئیسه تأکید کرد.
در این جلسه مهندس محسن‌هاشمی معاون عمرانی گزارشی درخصوص نقشه‌های سالن چندمنظوره پارکینگ طبقاتی و سالن‌های ساختمان ابن سینا ارائه داد و در این زمینه مقرر شد نمایشگاه مستقر در بام پارکینگ طبقاتی، از نظر فنی یا تخصیص بودجه در اسرع وقت آماده شود تا برای نمایشگاه جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی مورد استفاده قرار گیرد.
در ادامه، موضوع پروژه دسترسی به ساختمان فرهیختگان مطرح و مقرر شد حسب توافقات با شهرداری درخصوص ایجاد فضای سبز، تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شود.
پروژه اقامتی رفاهی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در مشهد مقدس، مورد بعدی مطرح‌شده در این جلسه بود که مقرر شد با تغییرات در ساختمان طرح فعلی، با جذب مشاور و تأمین هزینه‌های لازم در قالب پروژه تجاری و هتل و با مشارکت تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار گیرد.
در این جلسه، گزارش کمیسیون تخصصی شماره 2 هیأت رئیسه توسط دکتر طه‌هاشمی معاون فرهنگی و دانشجویی ارائه و تصمیمات لازم در این خصوص اخذ شد.
نامه مربوط به شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها درخصوص آیین نامه برنامه‌های موسیقیایی در دانشگاه‌ها نیز در این جلسه مطرح و مقرر شد بخشنامه مذکور به همراه شیوه نامه اجرایی آن، ابلاغ شده و نظارت لازم صورت گیرد.
در این جلسه، گزارشی در مورد تسهیلات ازدواج از پست بانک ایران و صندوق کارآفرینی امید توسط دکتر ذاکر مدیرکل تسهیلات اعتباری دانشگاه ارائه و تصمیمات بسیار مهمی در مورد تسهیل پرداخت این وام اتخاذ شد که در این خصوص متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.
درخصوص نامه معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در مورد گزارش آماری نقل و انتقالات نیمسال دوم سال تحصیلی 95-94 مصوب شد کارگروهی تشکیل شده و فرآیند و سامانه نقل و انتقالات فعلی را مجدداً پیگیری و روش‌های بهبود آن را مد نظر قرار داده و تعدا مراجعات حضوری و دستی را به حداقل برساند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، گزارش کمیسیون شماره یک هیأت رئیسه توسط دکتر حسین زاده لطفی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی مطرح و مقرر شد آیین نامه سفرهای علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی سازمان سما با ملاحظات و مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی مورد بررسی و تصمیم گیری واقع شود.

دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته ها و مقاطع دانشگاه آزاد و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3

تاریخ خبر پنج شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴