اخبار / دانشگاهی / زمان برگزاری آزمون‌های تولیمو لغو شد به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

زمان برگزاری آزمون‌های تولیمو لغو شد

برگزاری آزمون‌های بین‌الملل (TOEFL, GRE, IELTS, UKVI, LIFE Skills & TELC) و آزمون الکترونیکی زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو (TOLIMO) در آذر ماه لغو شدند.

به گزارش ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص لغو برگزاری آزمون‌های بین‌الملل ( TOEFL, GRE, IELTS, UKVI, LIFE Skills & TELC ) و همچنین آزمون الکترونیکی زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو (TOLIMO) در دوره ۱۵۳ توضیح داد.

بر این اساس با توجه به مصوبات چهل و دومین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و رشد فزاینده بیماری ناشی از کرونا در کشور و اعمال محدودیت‌ها در اکثر استان‌ها، تمامی آزمون‌های مورد اشاره از روز شنبه مورخ اول آذر برابر با ۲۱/Nov/۲۰۲۰، تا روز یکشنبه مورخ ۳۰ آذر برابر با ۲۰/Dec/۲۰۲۰، لغو شده است.

لازم به توضیح است، پیرو اطلاعیه مورخ ۲۴ آبان به اطلاع متقاضیان آزمون الکترونیکی زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو (TOLIMO) در دوره ۱۵۳ می‌رساند که این آزمون در تاریخ ۴ آذر برگزار نخواهد شد و تاریخ برگزاری دوره‌های ۱۵۳، ۱۵۴، ۱۵۵ و ۱۵۶ متعاقباً تعیین و از طریق درگاه اینترنتی این سازمان اطلاع‌رسانی خواهد شد.


دریافت سوالات و پاسخنامه ادوار گذشته کلیه آزمون های زبان های خارجی - TOFEL از سایت سنجش3
دریافت سوالات و پاسخنامه ادوار گذشته کلیه آزمون های زبان های خارجی - IELTS از سایت سنجش3

تاریخ خبر چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹