اخبار / دانشگاهی / زمان آزمون‌های ارزشیابی و ارتقای دانش‌آموختگان داروسازی تعیین شد به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

زمان آزمون‌های ارزشیابی و ارتقای دانش‌آموختگان داروسازی تعیین شد

<>به گزارش خبرنگار مهر، آزمون های ارزشیابی و ارتقای دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور پنجشنبه ۱۴ دی ماه ۱۴۰۲ طبق قوانین و مطابق با اطلاعیه برگزار خواهد شد.

<>مرحله پیش از آزمون

<>داوطلبان پیش از نام نویسی اینترنتی، ابتدا باید نسبت به تشکیل پرونده در پایگاه اینترنتی «مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» به نشانی: edd.behdasht.gov.ir اقدام کنند و فقط افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی تأیید شده باشند، واجد شرایط شرکت در آزمون ارزشیابی/ ارتقا هستند.

<>مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده در مرکز خدمات آموزشی: (تصاویر اسکن شده)

<>- مدارک تحصیلی دریافتی از دانشگاه محل تحصیل، شامل مدرک نهایی و ریز نمرات کلیه مقاطع تحصیلی که صحت صدور و تعلق آن، به تصدیق و تأیید و مهر و امضای شعبه امور دانشجویی نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در کشور مربوطه و تأیید وزارت امور خارجه در تهران رسیده باشد.

<>- کلیه سوابق تحصیلی قبلی در ایران (مدرک پیش نیاز بر اساس مدرک اخذ شده در خارج از کشور، اعم از دکتری، فوق لیسانس، لیسانس، دیپلم، پیش دانشگاهی و ...)

<>- شناسنامه

<>- کارت ملی

<>- کارت پایان خدمت یا معافیت

<>- گذرنامه های جدید و زمان تحصیل

<>- عکس ۳×۴

<>نکته ۱: در صورتی که مدرک دریافتی، فوق لیسانس و بالاتر باشد، ارائه پایان نامه تحصیلی به همراه تأییدیه و مهر دانشگاه محل تحصیل، خلاصه ای از رساله به زبان فارسی، CV، مقالات منتشره و کلیه فعالیت های پژوهشی الزامی است.

<>نکته ۲: ارائه ترجمه رسمی کلیه مدارک، چنانچه به زبانی غیر از انگلیسی باشند، الزامی است.

<>مرحله نام نویسی در آزمون

<>در صورت کامل بودن پرونده در مرکز خدمات آموزشی، دانش آموختگان باید آمادگی خود را جهت شرکت در آزمون به کارشناس ارزشیابی مرکز خدمات آموزشی اعلام کنند تا نام آنها در لیست مرکز خدمات آموزشی ثبت شود.

<>در نهایت، دانش آموختگان موظفند در زمان تعیین شده، نسبت به نام نویسی اینترنتی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir اقدام کنند.

<>نکته: در صورت تکمیل نشدن پرونده و اتمام مهلت ثبت نام، مرکز سنجش آموزش پزشکی هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم امکان شرکت دانش آموختگان در آزمون را نخواهد داشت و آنان موظفند در آزمون بعدی شرکت کنند.

<>ثبت نام از ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه ۱۸ آذرماه ۱۴۰۲ آغاز می شود و در ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۲ آذرماه ۱۴۰۲ پایان می یابد.

<>روش ثبت نام اینترنتی:

<>مراجعه به سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir

<>مراجعه به پیوند «داروسازی»، پیوند «آزمون ارزشیابی/ ارتقا»، پیوند «ثبت نام جدید»، پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت نام (۶ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال (۶۳۰ هزار تومان))، ارسال مدارک، تکمیل فرم ثبت نام و دریافت کد رهگیری.

<>مدارک مورد نیازجهت ثبت نام اینترنتی:

<>تصویر اسکن شده یک قطعه عکس که در سال جاری گرفته شده باشد.

<>تصویر اسکن شده صفحه اول شناسنامه

<>تصویر اسکن شده کارت ملی

<>هر یک از تصاویر بالا باید با فرمت jpg و حجم حدود ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلو بایت تهیه شود.

<>کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت ۱۲ ظهر روز ۱۲ دی ماه ۱۴۰۲ از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

<>داوطلبان باید پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی خود را در روز آزمون همراه داشته باشند، در غیر این صورت از ورود آنان به سالن برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد.

<>

دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته ها
و سایر مقاطع دانشگاه علوم پزشکی (وزارت بهداشت) و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3

تاریخ خبر سه شنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۲