اخبار / دانشگاهی / جزئیات شرکت متقاضیان در آزمون های علوم پزشکی نوبت شهریور اعلام شد به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

جزئیات شرکت متقاضیان در آزمون های علوم پزشکی نوبت شهریور اعلام شد

<>به گزارش خبرنگار مهر، متقاضیان شرکت در در آزمون های پیش کارورزی، علوم پایه (پزشکی و دندانپزشکی)، جامع داروسازی (۱۸۰واحدی) و ارتقا و ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور نوبت شهریورماه تا پایان وقت چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ فرصت دارند ثبت نام کنند.

<>داوطلبان تحصیلکرده در داخل کشور:

<>این داوطلبان جهت ثبت نام تا پایان وقت چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ به دانشگاه محل تحصیل خود در حوزه مراکز برگزار کننده آزمون های جامع علوم پایه، پیش کارورزی و جامع داروسازی مراجعه و یا با معرفی دانشگاه به نزدیک ترین دانشگاه برگزار کننده آزمون مراجعه کنند.

<>داوطلبان تحصیلکرده در خارج از کشور:

<>این دسته از داوطلبان که در مرکز خدمات آموزشی تشکیل پرونده داده اند، باید قبل از ثبت نام از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، با مراجعه به لینک آزمون های مربوطه (قسمت پرداخت هزینه) مبلغ ۴ میلیون و ۵۰۰ ریال (۴۵۰ هزار تومان) به صورت اینترنتی پرداخت کنند و با در دست داشتن پرینت پرداخت هزینه، یک قطعه عکس و کارت ملی به دانشگاه های علوم پزشکی برگزارکننده آزمون های جامع علوم پایه، پیش کارورزی و داروسازی تا تاریخ ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

<>آزمون ارتقا و ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور:

<>این آمون همزمان با آزمون جامع داروسازی (به صورت ادغام یافته) در دانشگاه های علوم پزشکی برگزار خواهد شد و داوطلبان می توانند همانند سایر داوطلبان تحصیلکرده در خارج از کشور با تشکیل پرونده در مرکز خدمات آموزشی و پرداخت هزینه ثبت نام در سایت مرکز سنجش پزشکی، به دانشگاه های محل برگزاری آزمون های جامع داروسازی مراجعه و نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام کنند.

<>تمامی آزمون ها شامل پیش کارورزی، علوم پایه (پزشکی و دندانپزشکی) و آزمون جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی) صبح روز پنجشنبه سوم شهریورماه ۱۴۰۱ ساعت ۹ صبح به صورت کاغذی برگزار می شود.

<>اعلام نتیجه آزمون برای داوطلبان ایرانی تحصیلکرده خارج از کشور، پس از تایید مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی/http://sanjeshp.ir خواهد بود.


<>دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته های دکتری
و سایر مقاطع دانشگاه علوم پزشکی (وزارت بهداشت) و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3

<>

تاریخ خبر پنج شنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱
  • سایت سنجش3 در چه زمینه هایی خدمات ارائه می دهد؟
    جواب: در کلیه مقاطع تحصیلات تکمیلی شامل: دکتری، ارشد، کارشناسی، کاردانی، ... / آزمونهای استخدامی و دوره های آموزشی