اخبار / استخدامی / جذب 99 نیروی جدید در سازمان تأمین اجتماعی به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

جذب 99 نیروی جدید در سازمان تأمین اجتماعی

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان از استخدام ۹۹ نفر در کادر مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان از طریق آزمون استخدامی خبر داد

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط‌عمومی مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان سمنان، سیدمجتبی اکرم ضمن اعلام زمان ثبت‌نام آزمون استخدامی این سازمان، از نحوه برگزاری و عناوین شغلی موردنیاز خبر داد و اظهار کرد: این آزمون استخدامی با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور و در شهریورماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: ثبت‌نام این آزمون به‌صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش از روز دوشنبه، ۱۳ مردادماه آغاز می‌شود و در روز پنجشنبه، ۲۳ مردادماه به پایان خواهد رسید.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان با اشاره به لزوم دقت نظر داوطلبان حین ثبت‌نام تأکید کرد: متقاضیان پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون، به‌ویژه در نظر گرفتن شرایط سنی، مدرک تحصیلی مرتبط و فراهم آوردن مدارک و اطلاعات موردنیاز، در زمان تعیین‌شده نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

اکرم با اشاره به اینکه در سال گذشته هیچ جذب نیرویی در مجموعه مدیریت درمان سمنان انجام نشده است، اظهار کرد: از طریق آزمون سال جاری، جذب 99 نفر در رشته‌های پشتیبانی و درمانی امکان‌پذیر خواهد بود.

وی افزود: پس از انجام آزمون کتبی و مراحل گزینش و مصاحبه، نفرات برگزیده در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تابعه مدیریت درمان سمنان به‌کارگیری خواهند شد.


منابع، جزوات و نمونه سوالات آزمون های استخدامی

تاریخ خبر یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹