اخبار / دانشگاهی / ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

<>ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دوره بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ (ویژه استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی از فردا آغاز می‌شود.

<>به گزارش ایسنا، بر این اساس پذیرفته‌شدگان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح فردا دوشنبه ۲۰ شهریور لغایت چهارشنبه ۲۲ شهریور با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند.

<>سنوات تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولین ۳ سال است و به هیچ وجه قابل افزایش نیست. 

<>مشمولان خدمت وظیفه موظف به رعایت ضوابط هستند. از جمله آنکه از زمان براغت از تحصیل بیش از یک سال از اتمام تحصیل آنها در دوره کارشناسی سپری شده باشد. 

<>دانشگاه آزاد اسلامی در مورد زمان و نحوه ثبت‌نام اعلام کرد: 

<>کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است مطابق زمانبندی اعلام شده در سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش با در دست داشتن مدارک ذیل به منظور تکمیل مراحل ثبت‌نام به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند. 

<>اصل مدرک کارشناسی صادره دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاه‌های معتبر داخل و خارج کشور که مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد، به انضمام ریز نمرات دوره کارشناسی با قید معدل. 

<>همچنین از دیگر مدارک مورد نیاز شامل تصویر کلیه صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی، شش قطعه عکس،مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی آقایان را مشخص نماید. 

<>لازم به ذکر است، شهریه پذیرفته‌شدگان از دو بخش شهریه ثابت و متغیر تشکیل شده که به منظور تامین بخشی از هزینه‌های این دوره در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می‌گردد. علاوه بر دو مورد مذکور، دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه بابد مبلغ ۴ میلیون ریال بابت هزینه‌های خدمات آموزشی در سامانه آموزشیار پرداخت نمایند. 

<>حق بیمه حوادث نیز مبلغ ۱۲۰ هزار ریال است که هر پذیرفته شده باید در سامانه آموزشیار پرداخت نماید. 

<>دانشگاه آزاد اسلامی پیش از این در اطلاعیه خود تاکید کرده بود که با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، مجوز ثبت‌نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت‌های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت است.


<>دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیــه رشتــه های کارشناسی ارشد
و سایر مقاطع دانشگاه آزاد و دیگر دانشگاه های کشور از سایت سنجش3

<>

تاریخ خبر یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲