اخبار / دانشگاهی / برگزاری مرحله دوم و سوم پذیرش دستیاری فوق تخصصی در تیر و شهریور به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

برگزاری مرحله دوم و سوم پذیرش دستیاری فوق تخصصی در تیر و شهریور

<>به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، دکتر ابوالفضل باقری فرد، معاون آموزشی وزارت بهداشت، با اشاره به تمهیدات وزارت بهداشت برای تامین نیروهای فوق تخصصی در رشته های مورد نیاز کشور گفت: طبیعی است که در مرحله اول آزمون دستیاری فوق تخصصی امسال، در بعضی از رشته ها، تعدادی صندلی خالی بماند، اما در مراحل بعدی همانند سال گذشته این صندلی ها تکمیل خواهد شد.

<>وی افزود: به جهت اینکه خوشبختانه از سال ۱۴۰۱ با تغییر در برخی از فرآیندها از قبیل تکمیل ظرفیت به صورت مستقیم و بدون انجام تعهدات، مصاحبه ساختارمند، تبدیل رشته های فوق تخصص به رشته تخصصی در برخی از رشته های مورد نیاز، تقریبا تمام صندلی های فوق تخصص پر شده است.

<>باقری فرد از افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصد ظرفیت پذیرش در رشته های فوق تخصصی خبر داد و گفت: در دولت سیزدهم، ۳۰ رشته تخصصی و ۲۵ رشته فوق تخصص و فلوشیپ به دانشگاه های سراسر کشور و بیمارستان ها اضافه شده است.

<>معاون آموزشی وزارت بهداشت، با اشاره به تدابیر لازم برای تامین نیروهای مورد نیاز در برخی رشته ها گفت: طبیعی است حضور این فارغ التحصیلان از سال بعد در استانها خصوصا مناطق محروم محسوس خواهد بود.


<>دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته ها
و سایر مقاطع دانشگاه علوم پزشکی (وزارت بهداشت) و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3

<>

تاریخ خبر پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳