اخبار / دانشگاهی / برگزاری آزمون های تک درس ویژه دانشجویان علوم پزشکی به صورت مجازی به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

برگزاری آزمون های تک درس ویژه دانشجویان علوم پزشکی به صورت مجازی

<>به گزارش خبرنگار مهر، تمامی دانشجویان علوم پزشکی که تک درس های «آشنایی با طب ایرانی و مکمل»، «حوادث و بلایا» و «بیمه سلامت» را گذارنده اند باید در آزمون های این تک درس ها در روزهای ۱۰ تا ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ برگزار می شود.

<>دانشجویانی که مدارک آنها توسط کارشناسان بررسی و تکمیل شده و ثبت نام آنها نهایی است می توانند در آزمون های بهمن ماه ۱۴۰۱ شرکت کنند.

<>دانشجویان همچنین می توانند از ساعت ۱۲ روز شنبه ۸ بهمن ماه ۱۴۰۱ وارد سایت آزمون دانشگاه علوم پزشکی هوشمند به نشانی https://exam.vums.ac.ir شوند و از ساعت برگزاری آزمون خود مطلع شوند. (آزمون ها به صورت غیر حضوری برگزار می شود).

<>نام کاربری و رمز عبور دانشجو به سامانه آزمون هر دو کد ملی و برای دانشجویان اتباع بیگانه شماره پاسپورت است. دانشجویان اتباع باید شماره پاسپورت خود را با اضافه کردن رقم های صفر به اولش ده رقمی وارد کنند.

<>

دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته ها
و سایر مقاطع دانشگاه علوم پزشکی (وزارت بهداشت) و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3

تاریخ خبر دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱
  • سایت سنجش3 در چه زمینه هایی خدمات ارائه می دهد؟
    جواب: سایت سنجش3 کلیه مقاطع تحصیلات تکمیلی شامل دکتری، ارشد، کارشناسی، کاردانی، کنکور و ... را در رشته های مختلف پوشش می دهد. همچنین در زمینه آزمون های استخدامی و دوره های آموزشی نیز خدمات گوناگون ارائه می دهد.