اخبار / دانشگاهی / اولین آزمون رسمی یوس (YÖS) ترکیه اسفندماه در کشور برگزار می شود به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

اولین آزمون رسمی یوس (YÖS) ترکیه اسفندماه در کشور برگزار می شود

<>به گزارش خبرنگار مهر، اولین آزمون رسمی یوس (YÖS) در کشور تحت نظارت «سازمان سنجش آموزش کشور» و دانشگاه T.C. MARDIN ARTUKLU (به عنوان موسسه صاحب امتیاز آزمون) و یک موسسه فرهنگی و هنری خصوصی برگزار خواهد شد.

<>فرصت ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون یوس (ورودی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور ترکیه) از ۲۱ دی‌ماه آغاز شده است و متقاضیان تا ۸ اسفندماه سال ۱۴۰۱ (۲۷ فوریه ۲۰۲۳) مهلت دارند ثبت نام کنند.

<>تاریخ تائید ثبت‌نام ۹ اسفندماه لغایت ۱۱ اسفندماه سال ۱۴۰۱ (۲۸ فوریه لغایت ۲ مارس ۲۰۲۳) است.

<>کارت ورود به جلسه آزمون (مدارک ورودی به حوزه) در روزهای ۱۸ تا ۲۰ اسفندماه سال ۱۴۰۱ (۹ مارس لغایت ۱۱ مارس ۲۰۲۳) منتشر می شود.

<>آزمون در روز ۲۱ اسفندماه سال ۱۴۰۱ (۱۲ مارس ۲۰۲۳) ساعت ۱۱ صبح به وقت تهران برگزار خواهد شد و نتایج آزمون ۲۹ اسفندماه سال ۱۴۰۱ (۲۰ مارس ۲۰۲۳) اعلام می شود.

دریافت سوالات و پاسخنامه ادوار گذشته کلیه آزمون های زبان های خارجی - TOFEL از سایت سنجش3
دریافت سوالات و پاسخنامه ادوار گذشته کلیه آزمون های زبان های خارجی - IELTS از سایت سنجش3
<>

تاریخ خبر شنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۱
  • سایت سنجش3 در چه زمینه هایی خدمات ارائه می دهد؟
    جواب: سایت سنجش3 کلیه مقاطع تحصیلات تکمیلی شامل دکتری، ارشد، کارشناسی، کاردانی، کنکور و ... را در رشته های مختلف پوشش می دهد. همچنین در زمینه آزمون های استخدامی و دوره های آموزشی نیز خدمات گوناگون ارائه می دهد.