اخبار / دانشگاهی / امکان ثبت‌نام با تاخیر در آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ فراهم شد به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

امکان ثبت‌نام با تاخیر در آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ فراهم شد

<>به گزارش خبرنگار مهر،، با توجه به درخواست مکرر متقاضیان ثبت‌نام و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان که در زمان مقرر از ۵ تا ۱۵ آذرماه ۱۴۰۲ موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشدند، امکان ثبت‌نام با تأخیر برای این‌دسته از داوطلبان از دوشنبه ۲۷ آذر تا سه‌شنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۲ در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org فراهم خواهد شد.

<>لذا داوطلبان می‌توانند با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های تاریخ پنجم، نهم و یازدهم آذر ماه سال جاری که از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قابل دسترس است، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

<>لازم به تاکید است این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند و بدیهی است بعد از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت‌نام قابل پذیرش نخواهد بود.

<>ضمناً برای داوطلبانی که قبلاً در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند نیز امکان ویرایش اطلاعات در بازه زمانی فوق میسر است.

<>آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان در روزهای پنجشنبه و جمعه به تاریخ ۶ و ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

<>

دریافت نمونه سوالات و پاسخنامه ادوار گذشته کلیه گروه های آزمایشی
کنکورهای سراسری و آزاد از سایت سنجش3

تاریخ خبر سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳