اخبار / دانشگاهی / المپیاد علمی دانشجویی کشور سال ۱۴۰۳ در ۱۰ دانشگاه برگزار می شود به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

المپیاد علمی دانشجویی کشور سال ۱۴۰۳ در ۱۰ دانشگاه برگزار می شود

<>به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال اطلاعیه ۷ تیر ۱۴۰۳ مبنی بر اعلام اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی بیست و نهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور، مرحله نهایی این المپیاد در صبح و بعدازظهر روز جمعه ۵ مردادماه سال ۱۴۰۳ در دانشگاه‌های علم و صنعت ایران، دانشگاه مازندران (بابلسر)، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا همدان، دانشگاه رازی کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز، برگزار می‌شود.

<>راه‌یافتگان لازم است به نکات زیر توجه کنند:

<>۱- برنامه زمان‌بندی آزمون‌ها در درگاه مرکز المپیاد به آدرس http://Olympiad.sanjesh.org قابل دریافت است.

<>۲- آزمون‌ها به صورت تشریحی فقط در روز جمعه ۵ مرداد ۱۴۰۳ از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ بعدازظهر برگزار می‌شود.

<>۳- کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه اول مردادماه فقط برای منتخبین شرکت در مرحله نهایی المپیاد که شهر محل آزمون خود را پیرو اطلاعیه ۷ تیرماه انتخاب کرده‌اند، از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور قابل دریافت است.

<>۴- همراه داشتن «کارت ملی»، «کارت دانشجویی» و «کارت ورود به جلسه آزمون‌های المپیاد» الزامی است.

<>۵- منتخبین المپیاد متمرکز (همزمان با آزمون کارشناسی ارشد) گواهی اشتغال به تحصیل خود را به پست الکترونیک [email protected] ارسال کنند.

<>۶- پذیرایی ناهار و میان وعده به دانشجویان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

<>۷- همراهان دانشجو همانند پدر، مادر، همسر و ..... اجازه ورود به داخل دانشگاه را نخواهند داشت و امکاناتی برای اسکان شرکت‌کنندگان در آزمون وجود ندارد.

<>۸- استفاده از ماشین حساب‌های قابل برنامه ریزی ممنوع است و دانشجویان می‌توانند از ماشین حساب ساده استفاده کنند. در رشته روانشناسی استفاده از ماشین حساب ممنوع است.

<>۹- به همراه داشتن مصحف شریف قرآن مجید و کتاب قانون در جلسات آزمون‌های المپیاد الهیات و معارف اسلامی و حقوق ممنوع است.

<>۱۰- همراه داشتن موبایل و هر گونه دستگاه‌های الکترونیکی حتی به صورت خاموش، جزوه، کتاب، برگه چرک‌نویس در جلسه آزمون ممنوع بوده و در صورت مشاهده مطابق مقررات اقدام خواهد شد.

<>سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور تاکید کرده است داوطلبان آزمون با همکاری و رعایت بهداشت فردی، حفظ فاصله فیزیکی سازمان و دانشگاه‌های مجری را در برگزاری مطلوب المپیاد یاری کنند.


دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته ها
و مقاطع دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3
<>

تاریخ خبر چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳