اخبار / دانشگاهی / اعلام نحوه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی کارشناسی و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید
x
 

اعلام نحوه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی کارشناسی و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی

نحوه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های با آزمون مقاطع کارشناسی پیوسته، کاردانی ناپیوسته و دکتری حرفه‌ای سال 1397 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، شرکت‌کنندگان در انتخاب‌رشته رشته‌های با آزمون مقاطع کارشناسی پیوسته، کاردانی ناپیوسته و دکتری حرفه‌ای سال 1397 دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند با مراجعه به سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از نتیجه آن مطلع شوند.

داوطلبانی که در گزینش‌های مختلف رشته‌های با آزمون در بیش از یک رشته‌محل نظام آموزشی پذیرفته شده باشند، می‌توانند به انتخاب خود فقط در یکی از رشته‌محل‌های اعلام‌شده ثبت‌نام کنند و به تحصیل بپردازند.

زمان و نحوه مراجعه پذیرفته‌شدگان و ذخیره‌ها برای ثبت‌نام

پذیرفته‌شدگان همه رشته‌ها بدون توجه به زمان شروع به تحصیل مندرج در کارنامه اعلام نتایج باید شخصاً در یکی از روزهای دوشنبه و سه‌شنبه 26 و 27 شهریور با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت‌نام به واحدهای ذیربط که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین سامانه دانشگاه آزاد اسلامی درج شده است، مراجعه کنند.

گفتنی است پذیرفته‌شدگان واحدهای علوم و تحقیقات، تهران مرکزی، تهران جنوب، تهران شمال، پزشکی تهران، بروجرد، سنندج، نجف‌آباد، تبریز، کرج، قم ، شیراز، پرند، مشهد، همدان، اراک و شهرری جهت اطلاع از چگونگی و زمان ثبت‌نام سایت آن واحدها به شرح ذیل مراجعه کنند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات: www.srbiau.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران‌مرکزی: www.iauctb.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران‌جنوب: www.azad.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران: www.iautmu.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال: www.iau-tnb.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق: www.iauet.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد: rs.iaun.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان): www.register.khuisf.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج: www.iausdj.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز: www.iaut.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج: www.kiau.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم: www.qom-iau.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد: www.aiub.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز: www.iaushiraz.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک: www.iau-arak.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند: www.piau.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد: www.mshdiau.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان: www.iauh.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری: www.iausr.ac.ir

لازم به ذکر است اعلام‌شدگان ذخیره باید در روزهای تعیین‌شده به واحدهای دانشگاهی مراجعه و آمادگی خود را کتباً طبق فرم مخصوص و در قبال دریافت رسید از مسئولان مربوطه، برای ثبت‌نام اعلام کنند.

سپس در ساعت 9 صبح روز شنبه 31 شهریور به واحدهای دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند تا در صورت عدم تکمیل ظرفیت با پذیرفته‌شدگان اصلی و وجود ظرفیت باقیمانده، با رعایت حق تقدم نمره تا حد تکمیل ظرفیت مصوب، از آنان ثبت‌نام به عمل آید.

عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی‌شده و هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، مجوز ثبت‌نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت‌های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت است.

همچنین شروع کلاس‌های درس هر واحد یا مرکز دانشگاهی با توجه به امکانات آموزشی در مهر یا بهمن سال‌جاری و زمان تشکیل کلاس در صبح یا عصر یا هر دو وقت خواهد بود.

مدارک لازم برای ثبت‌نام

اصل دیپلم کامل متوسطه یا اصل گواهی قبولی پایان تحصیلات نظام‌قدیم متوسطه و یا اصل گواهی اتمام دوره پیش‌دانشگاهی نظام جدید متوسطه، به همراه تصویر آنها، اصل شناسنامه عکس‌دار و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن، اصل و یک برگ کپی کارت ملی، شش قطعه عکس 4*3 تمام‌رخ که اخیراً تهیه و مشخصات پذیرفته‌شده در پشت آنها نوشته شده باشد (برای مشمولین 12 قطعه)، اصل و دو برگ تصویر مدرک مشخص‌کننده وضعیت خدمت وظیفه عمومی پذیرفته‌شدگان مرد و تکمیل و ارائه فرم درخواست ثبت‌نام ازجمله مدارک لازم برای ثبت‌نام است.

دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیــه رشتــه های دکتری
و
سایر مقاطع دانشگاه آزاد و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3

تاریخ خبر دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷