اخبار / دانشگاهی / اعلام زمان ثبت نام آزمون دانشجویان علوم پزشکی انتقالی از خارج به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

اعلام زمان ثبت نام آزمون دانشجویان علوم پزشکی انتقالی از خارج

<>به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس مصوبه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی به منظور ارائه تسهیلات برای دانشجویان انتقالی از خارج کشور مصوب شد برای کمک به این دسته از دانشجویان جهت آمادگی بیشتر تحصیلی، نوبت برگزاری آزمون به دو بار در سال افزایش پیدا کند.

<>از همین رو این آزمون برای دو گروه از دانشجویان شامل دانشجویان ورودی‌های قبل از ژانویه ۲۰۱۹ و دانشجویان ورودی‌های بعد از ژانویه ۲۰۱۹ در دو نوبت مردادماه و دی ماه هر سال برگزار خواهد شد.

<>مرکز سنجش آموزش پزشکی زمان آزمون انتقال به داخل - ویژه ورودی‌های اول ژانویه ۲۰۱۹ به بعد را از ساعت ۱۲ ظهر شنبه ۱۸ آذر تا ۱۲ ظهر چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ و زمان آزمون انتقال به داخل - ویژه ورودی‌های پیش از ۲۰۱۹ نیز از ساعت ۱۲ ظهر شنبه ۱۸ آذر تا ۱۲ ظهر چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ اعلام کرده است.

<>آزمون این گروه از دانشجویان در دی ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

<>براساس مصوبه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی پذیرش تنها یک بار در سال خواهد بود و آزمون در دو نوبت برای سال‌های ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ اعلام خواهد شد.

<>

دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته ها
و سایر مقاطع دانشگاه علوم پزشکی (وزارت بهداشت) و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3


تاریخ خبر سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲