اخبار / استخدامی / استخدام شرکت کار و تامین - چند استان به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

استخدام شرکت کار و تامین - چند استان

آزمون تامین نیروی انسانی شرکت کاروتامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی تامین نیروی انسانی مدیریت درمان استان های آذربایجان غربی، زنجان و تهران <> شرکت کاروتامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز مدیریت های درمان تامین اجتماعی استان های (آذربایجان غربی، زنجان و تهران) به صورت قرارداد موقت شرکتی، نیرو جذب نماید.


مراحل ثبت نام اینترنتی آزمون:
واریز مبلغ 1800000 ریال (یکصد و هشتاد هزار تومان) از طریق درگاه اینترنتی شرکت کاروتامین

تکمیل فرم ثبت نام
توجه: لطفا در هنگام ثبت نام، در انتخاب عنوان شغل و محل مورد تقاضا، دقت لازم را مبذول فرمایید.
تهیه عکس پرسنلی و آپلود عکس در سایت

کلیات:
1 - جذب نیرو صرفا بصورت قرارداد موقت شرکتی و بدون تعهد رابطه استخدامی می باشد .
2 - وجه واریزی بابت ثبت نام تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد .
3 - مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در مفاد دفترچه آزمون و یا هرگونه مغایرت بین اطلاعاتی که داوطلب در زمان تکمیل تقاضانامه ثبت نام اعلام می نماید برعهده وی خواهد بود و چنانچه در هر مرحله از جذب، محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف واقع اظهار نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه باشد و یا در صورت بروز هرگونه اشتباه در فرآیند آزمون که منجر به ورود داوطلب به مرحله بعدی شده باشد، هیچ گونه حق و امتیازی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت انعقاد قرارداد انجام کار معین، قرارداد مذکور لغو و بلااثر بوده و داوطلب حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.
4 - کلیه متقاضیان از هر شهر حق ثبت نام و شرکت در آزمون را دارند، لیکن پذیرش بر اساس ظرفیت هر شهر و با اولویت بومی بر اساس بالاترین نمره مکتسبه کتبی و مصاحبه صورت می پذیرد .
کلیه متقاضیان از هر شهر استان های (آذربایجان غربی، زنجان و تهران) حق ثبت نام (در استان محل تولد یا محل زندگی خود) و شرکت در آزمون را دارند، لیکن پذیرش بر اساس ظرفیت هر شهر با لحاظ کردن شرط بومی، بر اساس بالاترین نمره مکتسبه کتبی و مصاحبه و (آزمون عملی جهت سرآشپز و کمک آشپز) صورت می پذیرد.
بومی بودن افراد از طریق شرایط ذیل احراز می گردد :
داوطلب بومی به داوطلبی اطلاق می گردد که متولد یا ساکن با سابقه ده سال سکونت در همان شهرستان مورد تقاضا باشد .
الف – شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد .
ب – استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تائید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی ( پاسگاه یا کلانتری محل )، در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود .
تبصره : داشتن گواهی تحصیل در مقاطع ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تائید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی بر تائید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاک محاسبه قرار گیرد .
5 - در مرحله اول پس از آزمون کتبی به میزان پنج برابر ظرفیت (با توجه به ظرفیت شغل محل) دعوت به مصاحبه انجام خواهد شد و پس از انجام مصاحبه به میزان سه برابر ظرفیت جهت آزمون عملی معرفی خواهند شد، سپس بر اساس نتایج آزمون عملی، مصاحبه و نمره آزمون کتبی، گزینش نهایی انجام خواهد شد. برای مشاغل سرآشپز و کمک آشپز وزن نمره کتبی 30 درصد، وزن نمره مصاحبه 30 درصد و وزن نمره آزمون عملی 40 درصد می باشد.
6 – مشاغل مورد نیاز:
استان آذربایجان غربی-نقده - امور خدماتی و نظافتی (1 نفر مرد)
استان آذربایجان غربی-بوکان - امور خدماتی و نظافتی (1 نفر مرد)
استان آذربایجان غربی-سردشت - امور خدماتی و نظافتی (1 نفر مرد)
استان آذربایجان غربی-ارومیه - کمک آشپز (1 نفر مرد)
استان گیلان آشپز (2 نفر مرد)
استان زنجان-زنجان - باغبانی و فضای سبز (1 نفر مرد)
استان زنجان-ابهر - امور خدماتی و نظافتی (1 نفر مرد)
استان تهران-تهران - امور خدماتی و نظافتی (3 نفر مرد)
7 - سوالات آزمون ازمجموعه های زیر خواهد بود. سوالات عمومی (الف- معارف اسلامی، ب- ادبیات فارسی، ج- اطلاعات عمومی، د- هوش و استعداد) سوالات تخصصی (الف- آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی و قانون کار، ب- بهداشت کار، ج- فرآيندهاي مديريت خدمات غذايي در بيمارستان هاي كشور)

شرایط عمومی داوطلبان:
1 - داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2 - اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3 – التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4 – انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان ( دارندگان کارت معافیت پزشکی لازم است توسط طب کار جهت شغل مربوطه مورد تائید قرار گیرند ) .
5 - داشتن سلامتی روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر
6 - دارا بودن گواهی فراغت از تحصیل و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیت های شغلی
7 - نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
8 – عدم وجود هر گونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و دی صلاح
9 – داوطلبان نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی و بازنشسته باشند .
10 – عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع به کار
تذکر1: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل ، معافیت دایم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان آخرین روز ثبت نام می باشد .
تذکر 2 : ملاک زمان فراغت از تحصیل تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد .
11 - شرایط سنی داوطلبان :
کمک آشپز، حداقل سن 20 و حداکثر 30 سال می باشد
مشاغل امور خدماتی و نظافتی و باغبانی حداقل 20 و حداکثر 28 سال می باشد.
با هدف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ، به ازای تاهل یکسال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یکسال و حداکثر تا سقف 5 سال به سقف سن داوطلبان اضافه خواهد شد .
12 - معافیت سنی سهمیه های آزمون به شرح زیر است :
الف - جانبازان، آزادگان، فرزندان شهداء، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد(25%) و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
ب - پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال

با هدف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ، به ازای تاهل 2 % و نیز داشتن هر فرزند به میزان 2 % و حداکثر تا سقف 10 % به نمره کتبی اینگونه داوطلبان در زمان مصاحبه اضافه خواهد شد .
تذکر3: مدت خدمت نظام وظیفه، به سن اضافه نخواهد شد. ثبت نام به منزله موافقت با کلیه شرایط فوق می باشد
تلفن پشتیبانی: 88429100-021 - تمام حقوق مادی و معنوی برای شرکت کاروتامین محفوظ است


منابع، جزوات و نمونه سوالات آزمون های استخدامی

تاریخ خبر سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱
  • سایت سنجش3 در چه زمینه هایی خدمات ارائه می دهد؟
    جواب: سایت سنجش3 کلیه مقاطع تحصیلات تکمیلی شامل دکتری، ارشد، کارشناسی، کاردانی، کنکور و ... را در رشته های مختلف پوشش می دهد. همچنین در زمینه آزمون های استخدامی و دوره های آموزشی نیز خدمات گوناگون ارائه می دهد.