اخبار / استخدامی / استخدام شرکت فرودگاه‌ های کشور به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

استخدام شرکت فرودگاه‌ های کشور

مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از برگزاري آزمون استخدامي شرکت و جذب 194 نفر در پنج رشته شغلي خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به نقل از کن نیوز؛ احمد مظفر با اعلام اين خبر عنوان کرد: اين آزمون استخدامي در پنج رشته شغلي کارشناس مراقبت پرواز، کارشناس الکترونيک هواپيمايي، کارشناس مخابرات هواپيمايي، کارشناس ايمني زميني هواپيما و کارشناس عمليات فرودگاهي در 37 فرودگاه کشور تعيين و ابلاغ شده است
.

مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران افزود: اين آزمون استخدامي توسط سازمان سنجش در شهريور امسال برگزار مي شود.

وي همچنين گفت: 25 درصد سهميه ايثارگران مشمول ماده 21 قانون جامع و ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه و همچنين سه درصد سهميه معلولان با هماهنگي نهادهاي ذيربط لحاظ شده است.
به گفته مظفر سه برابر ظرفيت استخدام يعني ۵۸۲ نفر براساس نمره کسب شده در آزمون استخدامي به مرحله مصاحبه تخصصي و گزينش راه مي يابند.
وي همچنين اظهار داشت: در شرايط مساوي نيروهاي بومي از اولويت برخوردار هستند.
گفتني است؛ تاريخ و نحوه نام نويسي و نيز منابع و مواد پرسش هاي آزمون در حال هماهنگي با مراجع ذيربط است و متعاقبا اعلام خواهد شد.

منابع، جزوات و نمونه سوالات آزمون های استخدامی

تاریخ خبر دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹