اخبار / استخدامی / استخدام شرکت آریانیر به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

استخدام شرکت آریانیر

شركت آریانیر به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان واجدین شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم كاردانی و كارشناسی از طریق برگزاری آزمون كتبی، مصاحبه فنی و طب صنعتی به صورت قراردادی طبق ضوابط قانون كار و تأمین اجتماعی اقدام به جذب نیروی اپراتور و نگهبان به صورت شیفت كار در پستهای انتقال و فوق توزیع استانهای فارس و بوشهر می نماید.
مهلت ثبت نام تا 9 مهر 1402 می باشد.شرایط عمومیداشتن تابعیت ایرانی
انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم (هیچ گونه معافیت پزشكی قابل قبول نمی باشد)
عدم اعتیاد به مواد مخدر و هرگونه دخانیات
نداشتن سابقه محكومیت جزائی مؤثر و سوء پیشینه كیفری
داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام كار اپراتوری و نگهبانی مطابق نظریه طب كار
تذكر: افراد دارای كوررنگی در هر طیفی مورد پذیرش جهت شغل اپراتوری قرار نمی گیرند.
دارا بودن شرایط احراز شغل متناسب با جداول نیازهای استخدامی
نداشتن منع قانونی استخدام و تعهد خدمتی به دیگر سازمانها در زمان شروع به خدمت
احراز صلاحیتهای عمومی به تأیید گزینش پس از قبولی در آزمون كتبی و مصاحبهشرایط اختصاصیعنوان شغلی مشاغل ذكر شده، اپراتور ایستگاه برق و نگهبان می باشد و فقط متقاضیان مرد، مجاز به انتخاب كد رشته های شغلی مذكور هستند.
داشتن مدرك فوق دیپلم در یكی از گرایشهای الكتروتكنیك، برق-قدرت – الكترونیك – مخابرات یا مدرك كارشناسی در یكی از گرایش های، مهندسی برق باكلیه گرایش ها – الكترونیك –كنترل –مخابرات جهت متقاضیان اپراتوری الزامی می باشد.
داشتن مدرك تحصیلی دیپلم (كلیه رشته ها) جهت متقاضیان نگهبانی الزامی می باشد.
تذكر مهم: افراد دارای مدرك كارشناسی ارشد برق قدرت و بالاتر به شرطی مجاز به شركت در این آزمون هستند كه مدرك فوق دیپلم یا لیسانس متناسب با شرایط بند 2-2 را داشته باشند.شرایط سنیشرط سنی جهت شغل اپراتوری: داشتن حداكثر سن 30 سال تمام برای افراد دارای مدرك تحصیلی كاردانی تا تاریخ شروع ثبت نام (صرفا متولدین1372/06/26 به بعد مجاز به شركت در آزمون بامدرك كاردانی می باشند).
برای افراد دارای مدرك تحصیلی كارشناسی، حداكثر سن مجاز برای ثبت نام32، سال است (متولدین 1370/06/26 به بعد مجاز به ثبت نام با مدرك كارشناسی هستند).
شرط سنی جهت تصدی شغل نگهبانی با هرمدرك تحصیلی 27 سال می باشد و متولدین 1375/06/26 به بعد مجاز به شركت در آزمون می باشند.
تذكر1: داوطلبانی می توانند نسبت به ثبت نام و شركت در آزمون اقدام نمایند كه تا تاریخ آخرین روز ثبت نام (1402/07/09) فارغ التحصیل شده و خدمت وظیفه آنها پایان یافته و یا معافیت آنها قطعی شده باشد.
تذكر2: محدوده سنی ذكر شده به ازای تمام مقاطع یكسان است و داشتن سابقه كار یا مدرك تحصیلی بالاتر، تأثیری در افزایش سن داوطلب ندارد.
تذكر3: طول مدت خدمت سربازی حد اكثر 24 ماه به سقف سنی اعلام شده اضافه می شود.
تذكر4: به سقف سنی داوطلبان متاهل یكسال و به ازاء هر فرزند یكسال حداكثر تا 5 سال اضافه می گردد.کارت ورود به جلسه، زمان و مکان آزمونداوطلبان جهت رویت و پرینت كارت ورود به جلسه آزمون، می توانند از روز سه شنبه مورخ 1402/07/11با درج كد ملی و كد رهگیری در سایت مربوطه اقدام نمایند.
همراه داشتن كارت ورود به جلسه به همراه اصل شناسنامه یا كارت ملی جهت ورود به جلسه آزمون الزامی می باشد در غیر اینصورت از ورود افراد به جلسه ممانعت به عمل خواهد آمد.
زمان برگزاری آزمون كتبی روز پنج شنبه مورخ 1402/07/13 از ساعت 15 الی 17 می باشد.
مكان و آدرس دقیق محل برگزاری آزمون در كارت ورود به جلسه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
برگزاری آزمون جهت داوطلبان استان فارس و بوشهر در شهر شیراز خواهد بود.
زمان اعلام نتایج آزمون كتبی یك هفته پس از آزمون می باشد . كه از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد.
در زمان تطبیق مدارك، كه تاریخ آن متعاقبا به اطلاع داوطلبان خواهد رسید مصاحبه عمومی و روانشناسی نیز از داوطلبین پذیرفته شده در آزمون كتبی انجام می شود و داوطلبین می بایست كلیه مدارك لازم جهت صحت سنجی را ارائه نمایند. بدیهی است به مدارك و مستنداتی كه بعد از این تاریخ ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. پس از آن مصاحبه تخصصی برگزارمی شود.
زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان، یك هفته پس از اتمام مصاحبه تخصصی می باشد.مفاد آزمونتعداد سوالات آزمون اپراتوری 100 سوال شامل: 60سوال تخصصی (با ضریب2) در زمینه شغل مورد تقاضا (مدارهای الكتریكی، مبانی سیستمهای قدرت، رله و حفاظت، تجهیزات پست) و 40 سوال عمومی با ضریب 1 شامل ریاضیات،زبان انگلیسی عمومی، مهارتهای عمومی كامپیوتر و سوالهای سنجش هوش و استعداد) بصورت تستهای چهار گزینه ای دارای نمره منفی خواهد بود كه داوطلبان می بایست در مدت 100 دقیقه به این سوالات پاسخ دهند.


<>جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید.


منابع، جزوات و نمونه سوالات آزمون های استخدامی

تاریخ خبر یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲