اخبار / استخدامی / استخدام بانک پارسیان (استخدام جدید) به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

استخدام بانک پارسیان (استخدام جدید)

بانک پارسیان در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود در بخش پشتیبانی در شهر تهران، از بین داوطلبان مرد از طریق مصاحبه و سایر مراحل مربوطه تامین نماید.

 مهلت ثبت نام تا 21 شهریور 1402 می باشد.مراحل مورد نظر مصاحبه حضوری
 معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع پزشکی ذیصلاح
 موفقیت در آموزش های بدو خدمت
 توفیق در دوره آزمایشیشرایط عمومی<> تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
 اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور
 تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی
 عدم سوء پیشینه کیفری
 داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم قانونی (ویژه داوطلبان مرد)
 تبصره: ایثارگران و خانواده محترم ایشان (شامل خانواده های شاهد، جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و جانبازان، فرزندان و همسران آزادگان، اسرا وخواهر و برادر شاهد، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان) طبق ضوابط مندرج در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از اولویت برخوردار می باشند.

شرایط اختصاصی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی و بالاتر در رشته مهندسی مکانیک گرایش سیالات
 حداقل معدل آخرین مدرک تحصیلی 16
 دارای حداقل 3 سال سابقه کاری مرتبط با تاسیسات ساختمانی
 ساکن شهر تهران و حومه
 حداکثر سن متقاضی 30 سالنحوه ثبت نام داوطلبان می توانند حداکثر تا پایان روز سه شنبه مورخ 1402/06/21 با مراجعه به لینک ثبت نام در انتهای این اطلاعیه، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.نکات قابل توجه شرط دعوت به مصاحبه دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی است.
 دارا بودن سوابق شغلی مرتبط، موجب اولویت خواهد بود.
 چنانچه پس از بررسی و تطبیق مدارک با شرایط مندرج در آگهی حاضر یا در هر مرحله از بررسی های بعدی مشخص شود داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده نمی باشد، حتی در صورت توفیق در مصاحبه و هریک از مراحل و یا اشتغال بکار ، ادامه رسیدگی به وضعیت و یا استمرار خدمت وی منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
 موکداً اعلام می گردد؛ جذب نیروی انسانی، مستلزم توفیق متقاضیان در تمامی مراحل ذکر شده مشتمل بر مصاحبه حضوری، معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع ذیصلاح، موفقیت در آموزش های بدو خدمت ، توفیق در دوره آزمایشی و مطابق نیاز تعیین شده می باشد و بانک پارسیان هیچ گونه مسئولیتی در قبال بکارگیری سایر نیروها نخواهد داشت، ضمن اینکه متقاضیان در هر یک از مراحل مورد الاشاره توفیق لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل بکارگیری آنان منتفی خواهد گردید.
 آخرین اخبار و اطلاعیه ها درخصوص تامین نیرو در بانک پارسیان، صرفاً از طریق درج در وب سایت معتبر بوده و مسئولیتی در قبال مطالب منتشره در سایر سایتها و فضای مجازی، نخواهد داشت.<>جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید.

<>

منابع، جزوات و نمونه سوالات آزمون های استخدامیتاریخ خبر یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲