اخبار / دانشگاهی / ارائه فرصت جدید ثبت‌نام آزمون‌های دستیاری و کارشناسی‌ارشد پزشکی در اسفندماه به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

ارائه فرصت جدید ثبت‌نام آزمون‌های دستیاری و کارشناسی‌ارشد پزشکی در اسفندماه

<>دکتر محمدمهدی نوروزشمسی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر افزود: ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال ۱۴۰۳ از ۹ بهمن آغاز شد و تا امروز ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲ ادامه داشت.

<>رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی اظهار داشت: فرصت جدید برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال ۱۴۰۳ در اسفندماه فراهم می‌شود که زمان قطعی آن از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد.

<>وی با اشاره به پایان مهلت ثبت نام در آزمون دستیاری پزشکی گفت: فرصت ثبت نام در پنجاه و یکمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی در سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ ابتدا در روزهای ۳ تا ۹ دی تعیین شده بود که پس از تمدید فرصت جدیدی از ۳ تا ۹ بهمن ۱۴۰۲ در اختیار داوطلبان قرار گرفت.

<>نوروزشمسی خاطرنشان کرد: با توجه به درخواست‌های داوطلبان به منظور تمدید فرصت ثبت نام در آزمون دستیاری، فرصت جدیدی برای داوطلبان در اسفندماه ۱۴۰۲ ارائه می‌شود که زمان قطعی آن از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد.

<>به گزارش مهر، پنجاه و یکمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی در سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ مبتنی بر قوانین و مقررات موجود (بر اساس مصوبات شورای آموزش پزشکی تخصصی و قانون برقراری عدالت آموزشی و اصلاحیه آن مصوب مجلس شورای اسلامی) در ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

<>همچنین آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۳ در روزهای ۱۰ و ۱۱ خردادماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

<>دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته های کارشناسی ارشد
و سایر مقاطع دانشگاه علوم پزشکی (وزارت بهداشت) و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3


تاریخ خبر شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲