اخبار / استخدامی / آگهی بیمارستان امام حسین گلپایگان به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

آگهی بیمارستان امام حسین گلپایگان

پس از حمد خدا و درود و صلوات بر پیامبر بزرگ اسلام (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام)، شرکت خدمات پیمانکاری پیشروطب خوارزمی در نظر دارد برای تأمین نیروهای مورد نیاز در رشته های شغلی کارشناس بینایی سنجی (یک نفر) و کارشناس پرستاری (سه نفر) ، بصورت شرکتی جهت بیمارستان امام حسین (ع) گلپایگان، افراد واجدالشرایط را از طریق سنجش توانمندیهای عمومی(آزمون کتبی) و سنجش توانمندیهای تخصصی (مصاحبه شغلی ) پس از طی کردن مراحل گزینش وسایر ضوابط به صورت شرکتی به شرح ذیل جذب نماید.

مهلت ثبت نام تا 25 آبان 1401 می باشد.شرایط عمومیـ التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
ـ تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مطرح درقانون اساسی
ـ داشتن تابعیت ایرانی
ـ داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)
ـ عدم اعتیاد دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
ـ عدم سابقه محکومیت جزایی موثر
ـ نداشتن منع جذب در دستگاه¬های دولتی به¬موجب آرای مراجع قانونی
ـ داوطلبان نباید مستدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه¬های دولتی و یا بازنشسته و بازخرید خدمت باشند.
ـ عدم اشتغال درشرکتهای خدمات پیمانکاری تامین نیروی انسانی طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان (به صفحه تذکرات مراجعه فرمایید)
ـ داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که برای آن جذب می-شوند ، بر اساس سنجش سلامت (طب کار)شرایط اختصاصیـ شرایط سنی:
داشتن حداقل ۲۰ سال سن تمام و حداکثر ۴۰ سال تمام تا تاریخ انتشار آگهی
تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (ازتاریخ ۱۳۵۹/۰۶/۲۹ لغایت۱۳۶۷/۰۵/۰۲۹) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری و یا استراحت پزشکی رزمندگان دراثر مجروحیت درجبهه های نبرد حق علیه باطل .
ب) جانبازان و آزادگان، همسرو فرزندان شهدا، همسرو فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر، همسر و فرزندان یک‌سال و بالای یک‌سال اسارت از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
ج) خواهر و برادر شهداء، همسر و فرزند جانبازان زیر بیست و پنج درصد( ۲۵%)، همسر و فرزند آزاده کمتر از یکسال اسارت تا میزان ۵ سال
د) مدت خدمت سربازی برای آقایان
ر)داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف ( اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدید طرح ) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و متعهدین خدمت قانون مذکور انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق
و) به استناد بند الف ماده ۱۵ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ مجلس شورای اسلامی به ازای تاهل و نیز داشتن هر فرزند یکسال تا حداکثر ۵ سال به سقف محدودیت سنی اضافه میشود ( آقا / خانم ) .
ه) داوطلبانی که به صورت قرارداد تمام وقت در مؤسسه و سایر مؤسسات تابعه وزارت مطبوع و یا شرکت های خدمات پیمانکاری تامین نیرو طرف قرارداد آنها ( خرید خدمات تامین نیروی انسانی ) به خدمت اشتغال داشته اند و در تاریخ فراخوان با مؤسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان ۵سال
ی)سابقه مشمولین موضوع تبصره ۴ ماده ۳۳آیین نامه اداری استخدامی ( مدت سابقه خدمت تمام وقت دولتی ) حداکثر به مدت ۵سال قابل محاسبه است.
نکته : مجموع سنوات اضافه شده به سن داوطلبان در هر حال از ۱۵ سال بیشتر نخواهد بود.(ایثارگران تابع قوانین و مقررات مربوطه می باشند)

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید
<> 

<>

منابع، جزوات و نمونه سوالات آزمون های استخدامی

تاریخ خبر شنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۱
  • سایت سنجش3 در چه زمینه هایی خدمات ارائه می دهد؟
    جواب: سایت سنجش3 کلیه مقاطع تحصیلات تکمیلی شامل دکتری، ارشد، کارشناسی، کاردانی، کنکور و ... را در رشته های مختلف پوشش می دهد. همچنین در زمینه آزمون های استخدامی و دوره های آموزشی نیز خدمات گوناگون ارائه می دهد.