اخبار / دانشگاهی / آغاز ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون دستیار تخصصی از فردا به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید
x

آغاز ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون دستیار تخصصی از فردا

داوطلبان آزمون دستیار تخصصی دانشگاه های علوم پزشکی از فردا یکشنبه ۲۹ تیر ماه می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت زمانی را برای ویرایش حوزه امتحانی داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی دوره ۴۷ فراهم کرد.

به همین جهت و به منظور رعایت نکات بهداشتی و ایجاد تسهیلات بیشتر برای داوطلبان آزمون مذکور و همچنین کاهش تجمع افراد در حوزه‌های برگزاری آزمون قرار شد تعداد حوزه‌های برگزاری آزمون افزایش پیدا کند.در این راستا حوزه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان، اراک، شهرکرد، قزوین، کاشان و کردستان به حوزه‌های اولیه اضافه شده است.

داوطلبان، در صورت تمایل برای ویرایش حوزه امتحانی خود و انتخاب نزدیکترین حوزه به محل سکونت می‌توانند از طی روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲۹ و ۳۰ تیرماه (فردا و پس فردا) با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به تغییر حوزه امتحانی خود اقدام کنند.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، تعداد ۱۴ هزار و ۶۷۸ نفر برا شرکت در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی ثبت نام کرده اند.


دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته های کارشناسی ارشد
و سایر مقاطع دانشگاه علوم پزشکی (وزارت بهداشت) و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش
3

تاریخ خبر شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹