اخبار / دانشگاهی / آغاز ثبت نام آزمون دانشنامه دندانپزشکی از ۱۷ خرداد به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

آغاز ثبت نام آزمون دانشنامه دندانپزشکی از ۱۷ خرداد

به گزارش خبرنگار مهر، امکان ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون دانشنامه رشته های تخصصی دندانپزشکی در سال ۹۹ از ساعت ۱۶ روز شنبه ۱۷ خرداد تا ۲۷ خرداد ۹۹ به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی فراهم شده است.

تمامی شرکت کنندگان و دستیاران رشته های تخصصی دندانپزشکی باید تا حداکثر تا ۲۷ خرداد ۹۹ نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات درخواستی اقدام کنند و دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی از پذیرش درخواست های خارج از سامانه معذور است.

تمامی افرادی که در سال گذشته تنها در آزمون کتبی قبول و موفق به اخذ نمره قبولی در آزمون شفاهی نشده اند و همچنین داوطلبانی که مشغول انجام تعهدات قانونی خود هستند همزمان با ثبت نام از طریق مراجعه به سایت سنجش آموزش پزشـکی، ملزم به ثبت نام از طریق سامانه توزیع نیروی انسانی، تعهدات و خدمات قانونی هستند.

ثبت نام اینترنتی داوطلبان در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی از ۱۷ تا ۲۷ خرداد ۹۹ انجام می شود. آزمون دانشنامه رشته های تخصصی دندانپزشکی روز ۲۱ مهرماه ۹۹ برگزار خواهد شد.

دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته های کارشناسی ارشد
و سایر مقاطع دانشگاه علوم پزشکی (وزارت بهداشت) و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش
3

تاریخ خبر چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹