اخبار / دانشگاهی / آغاز ثبت‌نام پذیرش بدون آزمون «کاردانی» و «کارشناسی» دانشگاه آزاد به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

آغاز ثبت‌نام پذیرش بدون آزمون «کاردانی» و «کارشناسی» دانشگاه آزاد

<>به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، متقاضیان ثبت نام و شرکت در تکمیل ظرفیت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی (بهمن ماه) در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می توانند دفترچه راهنمای ثبت‌نام این مقاطع را که در سامانه http://sanjesh.iau.ir قرار گرفته است، مطالعه کنند.

<>دفترچه راهنمای ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی ناپیوسته پذیرش براساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم ۱۴۰۳-۱۴۰۲ و دفترچه راهنمای ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیوسته پذیرش براساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم ۱۴۰۳-۱۴۰۲ در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد قرار گرفته است.

<>ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی از امروز سه شنبه ۳ بهمن ماه آغاز شد. مهلت ثبت نام تا روز یکشنبه ۸ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

<>داوطلبان می توانند در تاریخ اعلام شده با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت در صورت تمایل و داشتن شرایط با  تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

<>دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیــه رشتــه ها
و مقاطع دانشگاه آزاد و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3

<>

تاریخ خبر سه شنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۲