اخبار / دانشگاهی / آغاز ثبت‌نام جذب اعضای هیات علمی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

آغاز ثبت‌نام جذب اعضای هیات علمی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر سیدعلی ابطحی، معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت‌نام متقاضیان جذب هیات علمی علوم پزشکی این دانشگاه در چند روز آینده خبر داد.

سیدعلی ابطحی، معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا درباره مراکز تحقیقاتی این دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی 35 مرکز تحقیقاتی فعال در حوزه علوم پزشکی دارد که پنج مرکز از آنها برتر هستند.

ابطحی گفت: ما در حال امتیازبندی این مراکز هستیم و تا ماه‌های آینده مشخص می‌شود که کدام‌یک از این مراکز توانسته‌اند به برنامه‌هایشان برسند و کدام‌یک عقب هستند.

او افزود: آنچه که مسلم است حدود 25 مرکز تحقیقاتی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی رشد بسیار خوبی داشته‌اند. شرط اینکه برای این مراکز موافقت اصولی صادر شود این است که به برنامه‌ها و استانداردهای مرکز تحقیقاتی برسند. برنامه این مراکز هم این است که با طرح‌ها و قراردادهایی که با بیرون منعقد می‌کنند چه در حوزه صنعتی و چه غیرصنعتی بتوانند خود را مدیریت کنند.

او به فراخوان جذب هیات علمی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: روز گذشته آخرین فرصتی بود که واحدهای آموزشی می‌توانستند تعداد نیازهای خود را به اعلام کنند و امیدواریم در چند روز آینده سامانه برای ثبت‌نام متقاضیان باز شود.

ابطحی گفت: حداکثر تا 4 یا 5 روز آینده سامانه جذب اعضای هیات علمی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی برای ثبت‌نام متقاضیان فعال می‌شود.


دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیــه رشتــه های دکتری، کارشناسی ارشد
و سایر مقاطع دانشگاه آزاد و دیگر دانشگاه های کشور از سایت سنجش3

تاریخ خبر دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵