اخبار / دانشگاهی / آغاز توزیع کارت آزمون دکتری رشته‌های علوم‌پزشکی به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

آغاز توزیع کارت آزمون دکتری رشته‌های علوم‌پزشکی

<>کارت ورود به جلسه آزمون دکتری رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

<>به گزارش ایسنا، فرایند کارت ورود به جلسه آزمون دکتری رشته‌های شته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی آغاز شده است. 

<>زمان برگزاری آزمون دکتری رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی در سال جاری نسبت به ادوار گذشته تغییر کرده، به نحوی که  این آزمون همواره در تیر ماه برگزار می‌شد اما برای نخستین بار در نیمه دوم سال برگزار می‌شود. براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، این آزمون در روز پنج‌شنبه ۴ آبان ماه برگزار می‌شود. 

<>۱۱ هزار و ۹۴۴ نفر متقاضی شرکت در این دوره هستند. داوطلبان در ۷۱ رشته تخصصی به رقابت می‌پردازند و ۳۱ حوزه امتحانی میزبان برگزاری آزمون هستند. نتایج اولیه آزمون در نیمه اول آذر ماه سال جاری اعلام می‌شود. پس از اعلام نتایج اولیه، فرایند مصاحبه آغاز می‌شود تا پذیرفته‌شدگان نهایی مشخص شوند. نتایج نهایی آزمون در هفته آخر دی ماه اعلام می‌شود.


<>دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیــه رشتــه ها
و مقاطع دانشگاه آزاد و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3

<>تاریخ خبر دوشنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۲