اخبار / استخدامی / آزمون استخدام بانک رفاه به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

آزمون استخدام بانک رفاه

بانک رفاه کارگران به منظور تامين بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین متقاضیان واجد شرايط بمنظور اشتغال در واحدهای بانک در سراسر کشور، از طریق آزمون کتبی و مصاحبه دعوت به همكاری می نمايد.

مهلت ثبت نام تا 16 بهمن 1402 می باشد.

<>1. رده شغلی بانکدار جهت اشتغال در واحدهای بانک در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد
2. رده شغلی بانکدار - مشاغل تخصصی ستادی و حوزه فناوری اطلاعات (IT) در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد جهت اشتغال در شهر تهران
3. رده شغلی نگهبان (مرد) جهت اشتغال در واحدهای انتظامات بانک در مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم

مراحل استخدام1. مطالعه کامل دفترچه راهنمای دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران
2. ثبت نام در آزمون از طریق سامانه ثبت نام (بخش پنجم دفترچه راهنما)
3. شرکت در آزمون کتبی و کسب حدنصاب امتیاز لازم
4. بررسی و تائید مدارک داوطلبان پذیرفته شده چند برابر ظرفیت (براساس امتیاز آزمون کتبی) مطابق با شرایط قید شده در متن آگهی
5. ارزیابی شایستگی ها و توانمندی های متقاضیان از طریق مصاحبه های تخصصی و رفتاری - روانشناختی
6. انتخاب متقاضیان نهایی براساس رتبه بندی حاصل از امتیاز نهایی مکتسبه (آزمون کتبی و مصاحبه ها) به تعداد نفرات مورد نیاز (یک برابر ظرفیت)
7. ارزیابی سلامت جسمانی و روانی متقاضیان از طریق انجام معاینات پزشکی و روانشناسی
تبصره 1: در صورت عدم تایید سلامت جسمانی و روانی متقاضیان، فرایند استخدامی ایشان متوقف خواهد شد.
تبصره 2: متقاضیان رده شغلی نگهبان (انتظامات) علاوه بر ارزیابی سلامت جسمانی و روانی می بایست از لحاظ آمادگی جسمانی نیز ارزیابی و حائز شرایط لازم باشند.
8. بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش)
9. دوره آموزشی بدو خدمت

شرایط عمومی1. داشتن تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسالمی ایران (تابعیت مضاعف نداشته باشد)
2. متدین بودن به یکی از ادیان رسمی کشور
3. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4. خانواده های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران برای استفاده از سهمیه ایثارگران در مرحله نخست باید نسبت به تکمیل بند مربوطه در تقاضانامه ثبت نام اقدام و در صورت موفقیت در آزمون، مدارک و مستندات را ارائه دهند (- مطابق ماده 21 قانون جامع خدمت رسانی به ایثارگران معزز، مشمولان قانون مذکور، بدون رعایت شرط های سن و معدل می توانند در آزمون کتبی شرکت کنند).
5. دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائمی غیر پزشکی قـانونی بـرای آقایـان حداکثر تـا پایان بهمن ماه 1402
تبصره 1: کارت، برگ پایان خدمت یا معافیت تحت عناوین موقت و پزشکی مورد پذیرش نمی باشد.
تبصره 2: دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه جهت متقاضیان شغل نگهبان الزامی است.
6. عدم اشتغال (رسمی یا پیمانی) و عدم تعهد خدمت به سازمانها، دستگاهها و یا سایر موسسات دولتی و غیر دولتی در زمان جذب و بکارگیری
7. تندرستی و توانائی کامل جسمی/روانی برای انجام شغل محوله، مطابق با دستورالعمل پزشکی بانک و تائید پزشک معتمد بانک
8. عدم محرومیت و منع استخدامی در سازمان ها، موسسات و شرکتها به موجب آراء مراجع قضایی ذیصلاح و...
9. عدم محکومیت و نداشتن سوء پیشینه کیفری با تایید مراجع ذیصلاح
10. عدم اشتهار به سوء رفتار و فساد اخلاقیثبت نام1. متقاضیان میبایست از تاریخ 1402/11/02 به سایت بانک رفاه کارگران مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده جهت ثبت نام در سامانه (با عنوان دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران) اقدام نمایند.
2. حداکثر مدت ثبت نام از تاریخ درج آگهی بمدت 10 روز میباشد. پایان مهلت ثبت نام تاریخ 1402/11/12 خواهد بود.مراحل و نحوه اعلام نتیجهمراحل تعیین نفرات برتر علمی و معرفی افراد جهت بررسی مدارک و مصاحبه استخدامی به شرح زیر صورت میپذیرد:
الف) انتخاب و اعلام لیست چند برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک از بین دارندگان حد نصاب علمی (آزمون کتبی)
معرفی داوطلبان جهت شرکت در مصاحبه استخدامی و سایر مراحل، منوط به کسب حدنصاب امتیاز لازم در آزمون علمی (کتبی) بوده و انتخاب افراد پذیرفته شده براساس نمرات مکتسبه و همچنین نیاز واحدهای بانک (جدول شماره12)، با رعایت سایر قوانین و مقررات جاری بانک میباشد.
تذکر: کسب موفقیت در آزمون کتبی، هیچ گونه حق استخدامی برای داوطلب ایجاد نمی کند و معرفی افراد جهت حضور در مصاحبه تا چند برابر ظرفیت مورد نیاز صورت می پذیرد.
ب) معرفی جهت مصاحبه تخصصی و رفتاری-روانشناختی: از بین داوطلبان چند برابر ظرفیت پس از تکمیل و ارسال مدارک مورد نیاز (تصویر شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی، کارت پایان خدمت، مدرک بومی بودن و...) جهت انجام مصاحبه تخصصی و رفتاری - روانشناختی در زمان مقتضی دعوت خواهد شد.
ج) نحوه تخصیص امتیاز نهایی:
رده های شغلی بانکدار (واحدهای صف و ستاد) و رده شغلی نگهبان: %40 نمره مربوط به آزمون کتبی و %60 نمره مربوط به مصاحبه خواهد بود و نفرات برتر براساس امتیاز مکتسبه حاصل از مجموع امتیاز آزمون کتبی و مصاحبه و به تعداد مورد نیاز جهت انجام سایر مراحل استخدام معرفی خواهند شد.
تبصره: در رده شغلی نگهبان علاوه بر الزام احراز شرایط اعلامی مذکور جهت ادامه فرایند، موفقیت و کسب حدنصاب امتیاز لازم در تست های آمادگی جسمانی الزامی میباشد.
گروه شغلی تخصصی حوزه فناوری اطلاعات: %30 نمره مربوط به آزمون کتبی و %70 نمره مربوط به مصاحبه های تخصصی و رفتاری - روانشناختی خواهد بود و نفرات برتر براساس امتیاز مکتسبه حاصل از مجموع امتیاز آزمون کتبی و مصاحبه به تعداد مورد نیاز جهت انجام سایر مراحل استخدام معرفی خواهند شد.

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید.

منابع، جزوات و نمونه سوالات آزمون های استخدامی

تاریخ خبر یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲