اخبار / استخدامی / آزمون استخدامی شرکت مهندسین گسترش فرآیند شریف به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

آزمون استخدامی شرکت مهندسین گسترش فرآیند شریف


* متقاضیان ثبت نام در آزمون، می بایست شرایط عمومی زیر را دارا باشند.<>۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران؛
۲- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
۳- اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی؛
۴- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانشناختی با تاییدپزشک متخصص طبکار مورد تایید شرکت؛
۵- عدم سوء پیشینه و سابقه محکومیت کیفری موثر؛
۶- عدم اعتیاد به مصرف مواد مخدر؛
۷- عدم اشتغال به کار به صورت رسمی، پیمانی و یا آزمایشی در سازمان های دولتی و همچنین نداشتن تعهد خدمت در سایر شرکت ها و سازمان ها؛
۸- ارایه تعهد کتبی به شرکت، مبنی بر عدم دارا بودن تعهد خدمت در سایر شرکتها و سازمانها؛
تبصره ۱: چنانچه در هر مرحله از فرایند ارزیابی و بکارگیری داوطلب، مکاتبه ای ازطرف شرکت ها و سازمان های ذیربط مبنی بر دارا بودن تعهد خدمت متقاضی شرکت کننده در آزمون مطرح گردد، ازادامه روند ارزیابی و بکارگیری ایشان ممانعت به عمل خواهد آمد.
۹- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن کارت معافیت دایم غیرپزشکی برای متقاضیان مرد؛
تبصره ۱: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدورکارت معافیت دایم غیرپزشکی باید حداکثرتا تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ باشد.
۱۰- احتساب آخرین مدرک تحصیلی اعلام شده و مورد ملاک آزمون درزمان ثبت نام مبنای استخدام خواهد بود و شرکت هیچ گونه تعهدی نسبت به پذیرش مدرک تحصیلی بالاتر در طول دوران خدمت کارکنان را ندارد.
بدیهی است در صورتیکه متقاضیان استخدام، قبل از ثبت نام، مدارک تحصیلی بالاتری نسبت به مدرک ثبت شده در آزمون را داشته باشند، مدارک تحصیلی مورد نظر تحت هیچ شرایطی، در طول دوران خدمت کارمند قابل پذیرش و احتساب نمی باشد.
۱۱- دانشنامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور درصورتی موردتایید می باشدکه به تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.
۱۲- متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط سنی ذکر شده در جدول شماره ۳ میتوانند نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.<>زمان آزمون استخدامی شرکت مهندسین گسترش فرآیند شریف به شرح زیر است:

مرحله آزمون زمان ثبت‌نام ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ لغایت ۱۴۰۳/۰۳/۰۸  دریافت کارت آزمون  از ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ ساعت ۱۷:۰۰ برگزاری آزمون ۱۴۰۳/۰۳/۲۴یا ۱۴۰۳/۰۳/۲۵  اعلام نتایج - <>

<>جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید.


منابع، جزوات و نمونه سوالات آزمون های استخدامی

تاریخ خبر دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳