پرسشنامه / مدارس و دانش آموزان به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

مدارس و دانش آموزان

پرسشنامه نوعی ابزار پژوهش است که با طرح تعدادی پرسش بر اساس اصولی خاص، از پاسخگو می خواهد اقدام به نوشتن جواب ها بر اساس تشخیص خود  نماید. این بخش حاوی پرسشنامه هایی با مضامین گوناگون در حوزه مدارس و دانش آموزان و موارد مرتبط با آن هاست. پرسشنامه های مذکور، استاندارد هستند و همراه با نام نویسنده و سال انتشار در سایت سنجش3 قرار داده شده اند. شرح کامل پرسشنامه در رابطه با هدف پرسشنامه، مقیاس آن، امتیازدهی و تفسیر نتایج و منابع لازم نیز در پرسشنامه ها بیان گردیده است.
همچنین شما می توانید سایر خدمات دانشگاهی اعم از جزوه های دانشگاهی، پاورپوینت های دانشگاهی و مقاله های دانشگاهی را به همراه نمونه سوالات، جزوات، نکات کلیدی، پاسخنامه ها و منابع دکتری و کارشناسی ارشد از سایت سنجش3 دریافت نمایید.
نام پرسشنامه
تصویر
سال
قیمت
حجم فایل
سوالات
نویسنده
شرح
دریافت
  • سایت سنجش3 در چه زمینه هایی خدمات ارائه می دهد؟
    جواب: سایت سنجش3 کلیه مقاطع تحصیلات تکمیلی شامل دکتری، ارشد، کارشناسی، کاردانی، کنکور و ... را در رشته های مختلف پوشش می دهد. همچنین در زمینه آزمون های استخدامی و دوره های آموزشی نیز خدمات گوناگون ارائه می دهد.