پاورپوینت / مجموعه مهندسی برق به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

مجموعه مهندسی برق

رشته مهندسی برق در مقطع دکتری شامل مباحث الکترونیک، مخابرات، قدرت و کنترل بوده و درس های ریاضیات مهندسی، مدارهای الکتریکی 1 و 2، الکترونیک 1 و 2، الکترومغناطیس، سیگنال ها و سیستم ها، تحلیل سیستم های انرژی الکتریکی، ماشین های الکتریکی، سیستم های کنترل خطی، استعداد تحصیلی و زبان عمومی انگلیسی را در بر می گیرد. مقطع کارشناسی ارشد این رشته نیز درس های زبان عمومی و تخصصی انگلیسی، ریاضیات (معادلات دیفرانسیل، ریاضیات مهندسی، آمار و احتمال)، مدارهای الکتریکی 1 و 2، الکترونیک 1 و 2 و سیستم های دیجیتال 1، ماشین های الکتریکی 1 و 2 و تحلیل سیستم های انرژی الکتریکی، سیستم های کنترل خطی، سیگنال ها و سیستم ها، الکترومغناطیس را شامل می شود. همچنین، این رشته شامل پاورپوینت های الکترونیک صنعتی، امضای الکتریکی، امضای دیجیتالی، ایمنی برق، e services ،Isms، زبان مصنوعی، فناوری های قرن 21، منطق فازی و غیره است. 
مجموعه مهندسی برق علاوه بر پاورپوینت های دانشگاهی دارای جزوه های دانشگاهی، پرسشنامه، مقالات دانشگاهی، نمونه سوالات، جزوات و نکات کلیدی، منابع و پاسخنامه های تستی و تشریحی است که از سایت سنجش3 قابل دانلود می باشند.
نام فایل
تصویر
قیمت
حجم فایل
تعداد صفحه
شرح
دریافت