پاورپوینت / مجموعه زبان و ادبیات عرب به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

مجموعه زبان و ادبیات عرب

رشته زبان و ادبیات عرب در مقطع دکتری شامل درس های ترجمه متون، صرف و نحو و مهارت های زبانی، علوم بلاغی (معانی، بیان و بدیع)، تاریخ ادبیات عربی، نظم و نثر قدیم و جدید عربی، استعداد تحصیلی و زبان عربی است. مقطع کارشناسی ارشد این رشته نیز درس های زبان عمومی و تخصصی انگلیسی، صرف و نحو، معانی و بیان و بدیع (بلاغت)، تاریخ ادبیات، ترجمه و اعراب گذاری متون عربی، ترجمه عربی و به فارسی و بالعکس، مهارت های زبانی را شامل می شود. همچنین، این رشته شامل پاورپوینت های تاریخچه عربی، منطلقات و تطبیقات، نکات جالب قرآن و غیره است.
مجموعه زبان و ادبیات عرب علاوه بر پاورپوینت های دانشگاهی دارای جزوه های دانشگاهی، پرسشنامه، مقالات دانشگاهی، نمونه سوالات، جزوات و نکات کلیدی، منابع و پاسخنامه های تستی و تشریحی است که از سایت سنجش3 قابل دانلود می باشند.

نام فایل
تصویر
قیمت
حجم فایل
تعداد صفحه
شرح
دریافت
  • سایت سنجش3 در چه زمینه هایی خدمات ارائه می دهد؟
    جواب: سایت سنجش3 کلیه مقاطع تحصیلات تکمیلی شامل دکتری، ارشد، کارشناسی، کاردانی، کنکور و ... را در رشته های مختلف پوشش می دهد. همچنین در زمینه آزمون های استخدامی و دوره های آموزشی نیز خدمات گوناگون ارائه می دهد.