جزوات نکات کلیدی و سوالات مهم و پاسخنامه و بسته آموزشی و کتاب درسی و منابع / دکتری سراسری نیمه متمرکز / دکتری سراسری نیمه متمرکز حقوق نفت و گاز - (حقوق تجارت و سرمایه گذاری بین المللی) - سوالات، جزوات، منابع و ... به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

دکتری سراسری نیمه متمرکز حقوق نفت و گاز - (حقوق تجارت و سرمایه گذاری بین المللی) - سوالات، جزوات، منابع و ...

رشته حقوق نفت و گاز (حقوق تجارت و سرمایه گذاری بین المللی) دکتری سراسری نیمه متمرکز شامل گرایش حقوق نفت و گاز می باشد. تمامی فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد در رشته های حقوق، مدیریت قراردادهای بین المللی نفت و گاز، اقتصاد نفت و گاز امکان شرکت در آزمون دکتری رشته حقوق نفت و گاز (حقوق تجارت و سرمایه گذاری بین المللی) را دارند.
درس های آزمون دکتری سراسری رشته حقوق نفت و گاز (حقوق تجارت و سرمایه گذاری بین المللی) به شرح زیر می باشد:
درس های آزمون اختصاصی: حقوق مدنی (تعهدات)، حقوق قراردادهای نفت و گاز، حقوق تجارت بین الملل (در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد)
درس های آزمون عمومی: زبان (انگلیسی، فرانسه، آلمانی) و استعداد تحصیلی
جداول زیر شامل بسته های مکاتبه ای، بسته های آموزشی آنلاین، جزوات درسی، نکات کلیدی، سوالات مهم، نمونه سوالات آزمون ها، پاسخنامه تستی و تشریحی آزمون ها، کتاب های درسی و ... می باشند. این مطالب مهم ترین و مناسب ترین مطالبی هستند که می توانند شما را در آزمون دکتری یاری کنند.
همچنین منابع آزمون دکتری سراسری رشته حقوق نفت و گاز (حقوق تجارت و سرمایه گذاری بین المللی) را می توانید به صورت رایگان در پایین همین صفحه مشاهده فرمایید.


سوالات و پاسخ سوالات دکتری - بخش چهارصد و سی و سوم ( بیشتر ... )