جزوات نکات کلیدی و سوالات مهم و پاسخنامه و بسته آموزشی و کتاب درسی و منابع / دکتری سراسری نیمه متمرکز / دکتری سراسری نیمه متمرکز استعداد تحصیلی و زبان - گروه فنی مهندسی - سوالات، جزوات، منابع و ... به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

دکتری سراسری نیمه متمرکز استعداد تحصیلی و زبان - گروه فنی مهندسی - سوالات، جزوات، منابع و ...

دروس عمومی استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی کلیه رشته گرایش های گروه فنی مهندسی اعم از مهندسی های برق (الکترونیک، مخابرات، قدرت،  کنترل)، عمران (سازه، زلزله، ژئوتکنیک، آب و سازه های هیدرولیکی، راه و ترابری، سواحل و بنادر و سازه های دریایی، مدیریت منابع آب، حمل و نقل، مدیریت ساخت، محیط زیست)، نقشه برداری (ژئودزی، فتوگرامتری، سنجش از دور،  سیستم اطلاعات جغرافیایی)، مکانیک (ساخت و تولید، مکانیک جامدات، دینامیک و کنترل و ارتعاشات، تبدیل انرژی)، دریا، هوافضا (آیرودینامیک، جلوبرندگی، سازه های هوایی، دینامیک پرواز و کنترل)، معدن (اکتشاف، استخراج، فرآوری مواد معدنی، مکانیک سنگ، پلیمر (پلیمر، رنگ)، محیط زیست (منابع آب، آب و فاضلاب، مواد زائد جامد، آلودگی هوا)، پزشکی (بیوالکتریک، بیومکانیک، بیومتریال)، صنایع، نفت (نفت، اکتشاف)، کامپیوتر (نرم افزار و الگوریتم، معماری سیستم های کامپیوتری، هوش مصنوعی، شبکه و رایانش)، فناوری اطلاعات، مواد و متالوژی، شیمی (شیمی، بیوتکنولوژی)، فناوری نانو (نانومواد، نانوالکتریک)، هسته ای (کاربرد پرتوها، راکتور، پرتوپزشکی، گداخت)، نساجی (تکنولوژی، شیمی و علوم الیاف)، سیستم های انرژی را در برمی گیرند.
درس استعداد تحصیلی این گروه که شامل 30 سوال می باشد، 4 بخش را در برمی گیرد. بخش اول شامل دو متن است که داوطلب می بایست پس از مطالعه هرکدام از آن ها، به سوالاتی که در انتهای متن آورده شده پاسخ دهد. در بخش دوم، انواع سوالات و مقایسه های کمی، استعداد عددی و ریاضیاتی، حل مساله و ... بیان شده است. بخش سوم با ذکر سوالاتی به سنجش توانایی تحلیلی داوطلب پرداخته و در بخش چهارم، داوطلب باید به سوالات تجسمی مطرح شده پاسخ دهد.
سوالات زبان عمومی انگلیسی نیز که در انتهای دفترچه گروه فنی مهندسی قرار داده شده اند، شامل 30 سوال در 3 بخش گرامر، واژگان و درک مطلب می باشند.


سوالات و پاسخ سوالات دکتری - بخش پانصد و چهل و پنجم ( بیشتر ... )